مشروح خبر

گفتگو با امیرمهدی خراشادی زاده

اینجانب سید امیر مهدی خراشادیزاده فعالیت ورزشی خودم را در زمینه اسکواش در سال ۱۳۹۶ در کورت مجموعه ورزشی ولایت زیر نظر مربی محمدرضا خراشادیزاده شروع کردم . تابستان ۱۳۹۷ در انتخابی مستعدین اسکواش کمتر از ۹ سال که در شهر تهران برگزار شد شرکت کردم و به عنوان مستعد اسکواش کمتر از ۹ سال در استان خراسان جنوبی برگزیده شدم . بهمن ماه ۱۳۹۷ در اردوی مستعدین اسکواش کشور ها در شهر اراک برگزار شد ، شرکت کردم. اولین حضورم در مسابقات ، به مسابقات ایران جونیور به میزبانی شهر تهران در سال ۱۳۹۷ بود.

چه انتظاری از مسوولان داری ؟

در حال حاضر به دلیل دوری استان خراسان جنوبی از دیگر استانها و مسافت طولانی ، هزینه های  شرکت در مسابقات سرسام‌آور می باشد که با توجه به عدم حمایت مسئولین هیأت ها و اداره تربیت بدنی ، تمام هزینه های رفت و آمد ، اسکان و.... بر دوش خانواده بازیکن است و با کسب مقام های مختلف در مسابقات حمایت خاصی از من نشده است .هدف از ورزش قهرمانی کسب مقام های جهانی می باشد . تمایل شدید به شرکت در مسابقات خارج از کشور دارم . مسابقات قطر جونیور 2022  را به دلیل هزینه های زیاد و عدم حمایت مسئولین از دست دادم .

بهترین خاطره ؟  

اولین کسب مقام قهرمانی که باعث شد روی سکو قهرمانی ایران جونیور بروم بهترین و شیرین ترین خاطره و آخرین مسابقه که به قطر جونیور اعزام نشدم بدترین خاطره ام می باشد.

صحبت پایانی ؟

به عنوان یک ورزشکار رشته اسکواش به هم سن و سال های خودم می گویم، اسکواش ورزش  سختی  نیست و با تلاش و استمرار در تمرین می توان به نتایج خوبی رسید.

افتخارات

  1. مسابقات ایران جونیور سال ۱۳۹۸ ، کسب مقام دوم در رده سنی کمتر از ۹ سال
  2. مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۸ به میزبانی زنجان و کسب مقام سوم   
  3. مسابقات اصفهان جونیور در سال ۱۳۹۸ کسب مقام دوم در رده سنی کمتر از ۹ سال  
  4. مسابقات ایران جونیور در رده کمتر از 13 سال و مقام سوم