مشروح خبر

دومین دوره مسابقات بین المللی یزد جونیور،از ۲۹ دی تا ۲ بهمن ماه به میزبانی شهر زیبای یزد برگزار خواهد شد

علی کتابفروش رییس کمیته مسابقات فدراسیون اسکواش در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون اسکواش عنوان داشت: دومین دوره مسابقات بین المللی یزد جونیور،از ۲۹ دی تا ۲ بهمن ماه به میزبانی شهر زیبای یزد برگزار خواهد شد.

 

وی ادامه داد: این مسابقات در ۵ رده سنی کمتر از ۱۱،۱۳،۱۵،۱۷،۱۹ سال در دو بخش دختران و پسران برگزار می‌شود و استقبال بسیار خوبی از این رویداد بعمل آمده است و با توجه به شرایط بوجود آمده و درخواست ورزشکاران و هیات های استانی در خصوص تمدید مهلت ثبت نام و هماهنگی های انجام شده امکان ثبت نام در مسابقات تا ۲۷ دی ماه تمدید شده و قرعه کشی این رویداد ۲۸ دی ماه در یزد انجام خواهد شد.


کتابفروش افزود: استان یزد شرایط خوبی را فراهم کرده و رایزنی خوبی با مراکز اقامتی انجام داده است تا خانواده ها بتوانند با کمترین هزینه از امکانات موجود بهره مند شوند.


رییس کمیته مسابقات فدراسیون اسکواش ادامه داد: هدف از برگزاری این رویداد ها انگیزه ایجاد کردن برای ورزشکاران نوجوان و جوان هست و همچنین نظارت بر عملکرد ملی پوشان تا با بهترین خروجی از هر رویداد،آینده تیم های ملی پایه و بزرگسالان را بیمه کنیم و بتوانیم با برنامه ریزی بهترین نتیجه را کسب کنیم.کتابفروش افزود:در طول این مدت به صورت مستقیم با تمام ورزشکاران،مربیان و اولیای ورزشکاران در ارتباط بودم تا پاسخگوی سوالات و موارد احتمالی باشم و یک بار دیگر هم اعلام میکنم که مسابقات پا برجاست و تمام مجوزهای لازم اخذ گردیده و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا مسابقات به بهترین نحو ممکن برگزار شود.


علی کتابفروش در ادامه بیان کرد: کمیته مسابقات فدراسیون اسکواش با توجه به طیف گسترده فعالیت هایی که انجام می دهد و می توان گفت،فعال ترین کمیته فدراسیون همراه با کمیته داوران می باشد،ابراز امیدواری کرد تا استان‌ها و تمام دست اندرکاران همکاری لازم را در هر شرایطی با این کمیته داشته باشند تا به بهترین نحو ممکن امور پیش برود.


وی در خصوص رویداد های آینده افزود: طبق توافق فی مابین فدراسیون و سازمان منطقه آزاد کیش در بهمن و اسفند دو رویداد خوب خواهیم داشت که همه این ها منوط به رفع بعضی موارد هست که ما را محدود کرده که امیدواریم به زودی حل شود تا دوباره مسابقات psa را با قدرت پیش ببریم،لازم به ذکر است که مسابقات جایزه بزرگ فصلی یکی از رویدادهای جذاب سال پیش رو خواهد بود که تلاش میکنیم با قدرت تمام انجام شود.


رییس کمیته مسابقات گفت: با توجه به سطح مسابقات سعی کردیم بهترین کادر فنی و داوری را داشته باشیم و از پتانسیل استان یزد هم در امر اجرا به نحو احسن استفاده کردیم. بر همین اساس در بخش بانوان: فروزنده دهقان (ناظر فدراسیون)، نگاره پورصالحی(سرپرست فنی)، غزاله قدومی زاده(سرداور)، مرجان کریمی(داور)، هستی سلیمانی(داور)، غزاله کمپانی(داور)، ملیکا والی پور(داور)، ودر بخش آقایان: علی کتابفروش ( ناظر فدراسیون)، محمد حسین جعفری(سرپرست فنی)، مهدی مختاری (ناظر و ارزیاب داوری)، محمد سجاد ذوالفقاری (سرداور)، سید میلاد روانشید شیرازی (داور)، محمد حسین دیهیمی(داور)، سامان تحویلداران(داور)، مهدی علیدادی ضامنجانی (داور) حضور دارند که امر برگزاری مسابقات به بهترین شکل پیش برود.

علی کتابفروش رییس کمیته مسابقات فدراسیون اسکواش در پایان خاطر نشان کرد: ضمن تشکر از مسئولین فدراسیون و همچنین هیات اسکواش استان یزد بابت تمام زحمات، امیدوارم با رویکردی نوین شاهد اتفاقات بهتر و بهتر باشیم و در جهت رسیدن به پویایی بیشتر همه با هم تلاش مضاعف داشته باشیم.