مشروح خبر

مراسم اختتامیه مسابقات جام شعبانیه اسکواش گلستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکواش، این مسابقات با حضور ۲۴ ورزشکار خانم و ۳۸ ورزشکار مرد به مدت ۳ روز در خانه اسکواش گرگان برگزار و در پایان طی مراسم اختتامیه به نفرات برتر در جدول اصلی و جدول پلیت مدال و جوایز اهدا شد. 

 

شهرداری و شورای شهر گرگان از اسکواش حمایت می کنند

عضو شورای اسلامی شهر گرگان و هیئت رئیسه اسکواش گلستان از حمایت شهرداری و شورای مرکز استان از ورزش اسکواش سخن گفت.

حجت مقسم در این مراسم بیان کرد: مشارکت همگانی در برگزاری این مراسم توسط خانواده اسکواش صورت گرفته است و این مایه خرسندی است.

مقسم افزود: شهرداری و شورای شهر همواره در کنار ورزش اسکواش خواهد بود و ان شاءالله اقدامات لازم برای استانداردسازی مجموعه اسکواش لاله که متعلق به شهرداری است در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 

اسکواش جزو فعال ترین هیئت های ورزشی استان است 

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از هیئت اسکواش به عنوان یکی از هیئت های ورزشی فعال استان نام برد.

قاسمعلی برزمینی با بیان اینکه هیئت اسکواش گلستان جزو فعالترین هیئت های ورزشی در استان است، گفت: «اشکان اتحادی» طی مدتی که مسئولیت هیئت اسکواش را برعهده گرفته عملکرد بسیار خوبی داشته و بالاتر از سطح مورد انتظار ظاهر شده است.

برزمینی تصریح کرد: ما در کنار هیئت اسکواش خواهیم بود تا با رفع نواقص بهترین میزبانی را از مسابقات قهرمانی کشور و بین المللی گرگان جونیور داشته باشیم.

 

گلستان میزبان مسابقات قهرمانی کشور بانوان خواهد بود

رئیس هیئت اسکواش استان گلستان از میزبانی رقابت های کمتر از ۱۹ و ۱۷ سال دختران کشور در تیرماه 1402 خبر داد.

اشکان اتحادی با اشاره به برنامه های ۶ ماه اول سال ۱۴۰۲ گفت: علاوه بر میزبانی رقابت های ملی دختران، مسابقات بین المللی گرگان جونیور برای اولین بار در تاریخ اسکواش استان در مرداد سال آینده برگزار خواهد شد.

اتحادی از برگزاری مسابقات جام رمضان و لیگ استانی، برگزاری کارگاه های آموزشی، دوره های داوری و مربیگری و جشنواره های استعدادیابی و همگانی به عنوان برنامه های دیگر هیئت در نیمه نخست سال پیش رو خبر داد.

وی از مهندس برزمینی مدیر کل ورزش و جوانان استان بابت حمایت از رشته اسکواش و درخواست تعویض کفپوش های خانه اسکواش گرگان و همراهی مجموعه شورای شهر، شهرداری و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان در برگزاری مسابقات جام شعبانیه تقدیر کرد.

اتحادی همچنین از برگزاری مسابقات اسکواش ویژه ماه مبارک رمضان با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان خبر داد.

لازم به ذکر است در پایان این مسابقات به تمامی شرکت کنندگان در مسابقات لوح تقدیر به عنوان یادبود داده شد. همچنین در حاشیه این مراسم از کمیته ها، مربیان و قهرمانان استان در سال ۱۴۰۱ تقدیر به عمل آمد.