ویژه های خبری

 به گزارش روابط عمومی هیأت اسکواش استان قزوین، جلسه هم اندیشی و بررسی طرح و برنامه های فصل تابستان روسای کمیته ها و جمعی از مربیان اسکواش استان قزوین با حضور صدیقه ربیعی رئیس،مریم کیال نائب رئیس و روسای برخی کمیته های هیأت اسکواش استان قزوین و جمعی از مربیان سطح یک ملی که در سال 1401 موفق به اخذ کارت مربیگری گردیدند به نمایندگی از سایر مربیان هیأت اسکواش استان قزوین روز چهارشنبه مورخ 03/25 /1401برگزار شد.

در این جلسه پیرامون برنامه های فصل تابستان از جمله  اجرای طرح استعدادیابی و برگزاری کلاسهای آموزشی اسکواش ویژه کودکان و نوجوانان، هم اندیشی و تبادل نظر صورت گرفت.

همچنین در راستای همگانی کردن این رشته ورزشی و لزوم استعدادیابی در سطح خردسالان و کودکان مقررشد روسای کمیته ها و مربیان، اقدامات لازم  را پیش بینی و اجرا نمایند.

  در این جلسه مربیانی که در سال 1400کارت مربیگری دریافت کردند مقررشد فعالیت خود را به صورت رسمی در فصل تابستان 1401داشته باشند.

همچنین حضور فعال و پررنگ مربیان در برنامه های عمومی شهرستان البرز بیش از پیش مورد تاکید قرارگرفت.

در این جلسه مقررشد در راستای توسعه رشته ورزشی اسکواش و معرفی هر چه بیشتر این رشته به والدین، با عنایت به عدم شناخت والدین از این رشته ورزشی تولیداتی توسط  کمیته های مرتبط تهیه و در فضای مجازی خصوصا صفحات ویژه کمیته ها و هیأت استان به اشتراک گذاشته شود.

برچسب ها :