ویژه های خبری

علی کتابفروش سرپرست فنی چهارمین دوره مسابقات اسکواش قهرمانی کشورهای غرب آسیا در مصاحبه با سایت رسمی فدراسیون اسکواش گفت: چهارمین دوره مسابقات اسکواش قهرمانی غرب آسیا از ۷ الی ۱۱ تیر ماه با حضور کشورهای ایران،قطر،کویت و عراق به میزبانی ایران در باشگاه اسکواش مجموعه ورزشی انقلاب تهران در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بیش از ۲ سال بود با وجود بیماری و شیوع ویروس کرونا رویداد غرب آسیا نداشتیم و با حضور آقای دکتر سلیمانی در جایگاه ریاست فدراسیون اسکواش غرب آسیا با رایزنی های ایشان و امور بین الملل فدراسیون بار دیگر ایران این مسابقات را میزبانی میکند.

رییس کمیته مسابقات فدراسیون اسکواش بیان کرد: این دوره از مسابقات در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار خواهد شد که با توجه اینکه ایران میزبان می باشد با استفاده از امتیاز میزبانی،تیم ملی جوانان کشورمان نیز در بخش تیمی این رقابت ها حضور خواهند داشت.

بازیکنان بسیار خوبی در مسابقات حاضر هستند و سطح کیفی رویداد بسیار بالاست، کشورهای شرکت کننده بسیار با انگیزه و با نشاط حضور پیدا کردند و حساسیت مسابقات به همین دلیل بسیار بالاست بشکلی که حتی الاهاب بین بازیکنان ایران در مواجهه با هم در بخش انفرادی تحت تاثیر قرار گرفته است و امیدوارم شاهد مسابقات جذابی باشیم ، در خصوص میزبانی و برگزاری رویداد هم تلاش کردیم که همه چیز در بهترین حالت باشد که با لطف خدا و حمایت های فدراسیون و حامیان مالی توانستیم شرایط بسیار خوبی را فراهم کنیم.

علی کتابفروش سرپرست فنی این رویداد اعلام کرد که روز قبل از شروع مسابقات جلسه فنی با حضور نماینده تیم‌های شرکت کننده و مسئولین فنی مسابقات و مسئولین فدراسیون برگزار شد و قرعه کشی صورت گرفت،تمام مسابقات طبق زمانبندی اعلام شده در جدول با نظم بسیار خوبی برگزار شد و پیش رفت.

رییس کمیته مسابقات فدراسیون بیان کرد که حیف بود در این رویداد دو ملی پوش ارزنده کشورمان نوید ملک ثابت و سجاد زارعیان به علت مصدومیت حضور نداشتند که برای این سرمایه های ملی آرزوی بهبودی کامل و بازگشت پر قدرت به میادین را داریم.

کتابفروش ابراز امیدواری کرد تا تیم ملی کشورمان بتواند از عنوان قهرمانی تیمی خود در دوره گذشته دفاع کند و بار دیگر افتخار آفرینی کند و همچنین امیدوارم علیرضا شاملی بازیکن ارزنده کشورمان که هم اکنون در جمع ۴ نفر برتر جدول انفرادی می باشد به بهترین مقام دست یابد.

رییس کمیته مسابقات فدراسیون اسکواش عنوان کرد: در این دوره از مسابقات به پیشنهاد بنده و با تایید اقای دکتر سلیمانی رییس محترم فدراسیون از داوطلبین برای کمک در امر اجرا دعوت به عمل آمد و بیش از ۲۰ نفر از سرتاسر کشور درخواست حضور داشتند که پس از بررسی شرایط ۸ داوطلب در این مسابقات با ما همکاری داشتند که به دستور رییس فدراسیون عملکرد آنها ارزیابی خواهد شد تا در صورت مثبت بودن در رویداد های ملی و … از آنها استفاده شود در مسیر توسعه و رشد نیروی انسانی که امیدوارم خوب عمل کنند.

رییس کمیته مسابقات فدراسیون اسکواش عنوان داشت: رویدادهای آتی ما در فدراسیون ۱۹ تا ۲۳ تیرماه هفته پایانی لیگ های کشور را خواهیم و از اواخر تیرماه تا اواسط مرداد ماه مسابقات قهرمانی کشور در رده های سنی را خواهیم داشت که تقویم بسیار فشرده ای را داریم و تلاش میکنیم که به بهترین شکل تمام مسابقات را برگزار کنیم.

علی کتابفروش سرپرست فنی چهارمین دوره مسابقات اسکواش قهرمانی غرب آسیا در پایان خاطر نشان کرد: در پایان جا دارد ضمن تشکر از جناب اقای دکتر سلیمانی بابت تمام حمایت ها و پشتیبانی ها از یک یک افراد حاضر در امر برگزاری تشکر ویژه داشته باشم،به ویژه جناب اقای عزیزی پور معاونت پشتیبانی و اجرایی این رویداد و مدیر باشگاه اسکواش انقلاب و همچنین آقای جلیلی سرپرست دبیری فدراسیون و رییس کمیته مسابقات فدراسیون اسکواش غرب آسیا که بسیار زحمت کشیدند،و آقایان گلرخ و خلیلی که در پشت صحنه از صبح تا شب در حال فعالیت برای اینکه نقصی وجود نداشته باشد و دیگر عزیزان که در تمام طول برگزاری کمک حال ما هستند به خصوص کادر اجرایی مسابقات که بار اصلی را به دوش میکشند،از حامیان مالی که ما را یاری دادند در هرچه بهتر برگزار شدن این رویداد نیز کمال تشکر را دارم.

 

کادر اجرایی مسابقات :

مسعود قره ضیاالدینی(سرپرست کل)

علی کتابفروش(سرپرست فنی)

مهدی مختاری(سر داور)

پوریا عیسی پور(داور)

محمد سجاد ذوالفقاری(داور)

رامین مجیدی(داور)

برچسب ها :