ویژه های خبری

حسین ضیا ابوالعیس نایب رییس فدراسیون اسکواش عراق در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون اسکواش گفت: ایران میزبانی خوبی در مسابقات از خود نشان داده است، کادر اجرایی و برگزاری مسابقات نیز خوب بوده است.

وی ادامه داد: ایران ملت دوست و برادر ماست که مردمانی مهربان دارد که در سفر چند ماه پیش هیات عراقی نیز از ایران قراردادی بابت احداث ۴ سالن تخصصی اسکواش برای خرید داشته ایم که با یک شرکت شیرازی توافق شد .

حسین ضیا ابو العیس افزود: اسکواش ایران پله پله در حال قوی شدن و افزایش مهارت و جایگاه میباشد، و پیشرفت های خوبی نیز در چند سال اخیر داشته است، و پیش بینی می کنم با این روال جلو برود طی چند سال آینده میتواند در قاره آسیا اول باشد، ایران در بازیکن سازی خیلی خوب عمل کرده است و به آنان خیلی خوب اهمیت میدهد، در رده جونیور عملکرد خیلی خوبی دارد ولی در رده های بزرگسال عملکردشان کمی پایین می آید ، بازیکنانی که در رده جونیور میباشد وقتی رده سنی خود افزایش پیدا میکند با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته میتوانند بازی های خوبی از خود به نمایش بگذارند.

ابو العیس ادامه داد: بازیکنان ایران عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند و پیش بینی می کنم که فینال چهارمین دوره بین دو تیم قدرتمند ایران و قطر برگزار شود.

حسین ضیا ابوالعیس نایب رییس فدراسیون اسکواش عراق در پایان خاطر نشان کرد: از دولت جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون آ و برادرم دکتر سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش کشورهای غرب آسیا که مسابقات را با برنامه ریزی منظم برگزار کردند تشکر دارم.