ویژه های خبری

 رقابت های انتخابی تیم تهران در رده های سنی مختلف با حضور 31 شرکت کننده دختر و 40 شرکت کننده پسر در تاریخ 18 و 19 خرداد ماه به میزبانی سالن اسکواش هیات تهران برگزار گردید.

شایان ذکر است پیش بینی شده بود که این مسابقات در 2 روز انجام گیرد که با توجه تغییراتی اساسی در نحوه برگزاری رقابت ها کلیه مسابقات در روز اول به اتمام رسید و  پس از انجام بیش از 120 مسابقه در یک روز نتایج به شرح ذیل اعلام میگردد:

 

پسران رده سنی کمتر از 9 سال

نام

نام خانوادگی

BU

نفرات برتر بر اساس نتایج مسابقات

کوشا

مصلحی

09

1

محمدامين

شهماري

09

2

رادوين

رخشاني مقدم

09

3

ابتين

صفوى سهى

09

4

 

پسران رده سنی کمتر از 11 سال

نام

نام خانوادگی

BU

نفرات برتر بر اساس نتایج مسابقات

آريا

اهل زاده

11

1

سام

دلاور

11

2

نیما

مداحی

11

3

 

پسران رده سنی کمتر از 13 سال

نام

نام خانوادگی

BU

نفرات برتر بر اساس نتایج مسابقات

آروین

رسول زاده

13

1

شایان

جواهریان

13

2

پویا

چگنی

13

3

يزدان

واحدى نوتاش

13

4

امیرعباس

بروجردیان

13

5

كاميار

كاظمي

13

6

 

 

پسران رده سنی کمتر از 15 سال

نام

نام خانوادگی

BU

نفرات برتر بر اساس نتایج مسابقات

محمد دانیال

قارونی

15

1

بهراد

حقیقی

15

2

امیرحسین

صادق خانی

15

3

ايمان

آذري

15

4

نیما

شمیسا

15

5

اميرحسين

روحي

15

6

پرشان

میرعظیمی ترکی

15

7

ارشيا

احمدزاده

15

8

امير علي

فراهاني

15

9

متين

پورشريف

15

10

امير فربد

فرامرزي

15

11

سمیر

سید حسین احمدی

15

12

محمد شايان

نوروزي ازاد

15

Walk Over

 

پسران رده سنی زیر17 سال

نام

نام خانوادگی

BU

نفرات برتر بر اساس نتایج مسابقات

کیان

عیوقی

15

1

محمد حسين

خراشادي زاده

17

2

محمدرضا

سجادي

17

3

مهدي

غفاري

17

4

عليرضا

ظهيري

17

5

 

 

پسران رده سنی کمتر از 91 سال

نام

نام خانوادگی

BU

نفرات برتر بر اساس نتایج مسابقات

محمدعلي

فرهت

19

1

مازیار

حکیمی

19

2

پويان

كمالي مقدم

19

3

امیررضا

بهجو

19

4

برديا

صميمي

19

5

آریا

خجسته

19

Walk Over

نریمان

نادرپور

19

Walk Over

كوشا

اصفهانيان

19

Walk Over

 

دختران رده سنی کمتر از 9 سال

نام

نام خانوادگی

GU

نفرات برتر بر اساس نتایج مسابقات

هستي

شميراني

09

1

رومینا

حسینی

09

2

آدرينا

مجيدي

09

3

بشري

فكري

09

4

شینا

امیری

09

5

 

 

دختران رده سنی کمتر از 11 سال

نام

نام خانوادگی

GU

نفرات برتر بر اساس نتایج مسابقات

پارمین

نکوپایان

11

1

باران

محمدپور

11

2

سیده آیلی

صفوی

11

3

جنیکا سادات

طاهری

11

4

دینا

عموزاده اهری

11

5

 

 

دختران رده سنی کمتر از 13 سال

نام

نام خانوادگی

GU

نفرات برتر بر اساس نتایج مسابقات

نارگل

رمضانزاده نمینی

13

1

رومینا

یوسفی

13

2

شکیبا

قلی پور آزاد بنی

13

3

ساناز

ادیبان مهر

13

4

 

دختران رده سنی کمتر از 15 سال

نام

نام خانوادگی

GU

نفرات برتر بر اساس نتایج مسابقات

نرگس

غزالی

15

1

ثنا

وجداني

15

2

سوگل

نظری

15

3

دیبا

عموزاده

15

4

 

 

دختران رده سنی کمتر از 17 سال

لازم به ذکر است نیکی شمیرانی در یک رده سنی بالاتره به کسب مقام اولی نایل آمد.

نام

نام خانوادگی

GU

نفرات برتر بر اساس نتایج مسابقات

نيكي

شميراني

15

1

هليا

استيلي

17

2

هستى

عدولى

17

3

یاسمین

فرزامیان

17

4

كوثر

بهنام ديلمي

17

5

 

دختران رده سنی کمتر از 19 سال

نام

نام خانوادگی

GU

نفرات برتر بر اساس نتایج مسابقات

آیلی

نییری

19

1

مهكامه

عليزاده

19

2

 

برچسب ها :