ویژه های خبری

 آیین اختتامیه و اهدای جوایز قهرمانان  مسابقات اسکواش57 (راکتبال) با حضور دکتر  مسعود سلیمانی ریاست فدراسیون اسکواش ایران، مهندس تجریشی رییس کمیته فنی و مهندسی فدراسیون اسکواش ، سیمین کریمی رییس کمیته راکتبال ایران و نمایندگان شرکت  HEAD در ایران و اسپانسر مسابقات و دیگر مسئولان ورزشی در تاریخ 1 تیرماه به میزبانی سالن اسکواش هیات تهران برگزار شد.
 نخستین دوره مسابقات اسکواش 57 جام رمضان بصورت رسمی در استان تهران با حضور 19 شرکت کننده در بخش بانوان و 16 شرکت کننده در بخش آقایان از استان های تهران، البرز، فارس و گلستان به میزبانی هیات اسکواش تهران برگزار گردید.
در ابتدای مراسم، دکتر سلیمانی ریاست فدراسیون اسکواش این رقابت ها را نقطه عطفی در شروع فعالیت عملیاتی کمیته راکتبال ایران برشمرد و از همین ابتدا بر بحث استعدادیابی در رشته تاکید کرد و از استقبال علاقه مندان از رشته در استان های کشور ابراز خرسندی کرد.
رییس فدراسیون اسکواش کشور در سخنان خود از خانم فرشته قضایی وزیری بنیانگذار رشته راکتبال در ایران تقدیر و.تشکر کرد و از فعالیت جدی رییس و دبیر جدید و اعضاء این کمیته در خصوص توسعه و ترویج راکتبال قدردانی کرد.
وی افزود: بعد از این ، توقع فدراسیون از کمیته راکتبال فقط برگزاری رویدادهای استانی نیست و ما می خواهیم این رشته در کشور فعال شود و هیات های استانی فعالیت های راکتبال را در دستور کار قرار دهند تا بتوانیم به زودی رویداد کشوری برگزار نماییم.و بایستی یک استراتژی را در راکتبال شناسایی و به عنوان هدف به سمت و سوی آن غعالیت ها را سوق دهیم
محمد آران رئیس هیات اسکواش استان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی، از کادر برگزاری این رقابتها تشکر و قدر دانی به کرد و از حضور دکتر سلیمانی و مهندس تجریشی در مراسم تشکر و قدردانی کرد
در پایان مراسم اختتامیه نخستین دوره مسابقات اسکواش 57 (راکتبال)با معرفی نفرات برتر در دو بخش بانوان و آقایان به پایان رسید و از نفرات برتر  مسابقات با اهدا مدال، لوح تقدیر از طرف رئیس هیات تهران و رئیس کمیته راکتبال ایران تقدیر شد. و همچنین محصولات head  از طرف شرکت HEAD اسپانسر مسابقات به نفرات برتر اهدا گردید .
اسامی نفرات برتر نخستین رقابت های اسکواش 57 (راکتبال) در دو بخش بانوان و آقایان به شرح ذیل اعلام می گردد:
دربخش بانوان: 
سهیلا حیدر زادی مقام نخست
زهرا حسن زاده مقام دوم
نرگس همایونی و مریم بیدادیان مقام سوم مشترک
در بخش آقایان: 
عرفان اکبری از گلستان مقام نخست
سیاوش صمصام زاده مقام دوم 
بهراد مجرد بیگدلی و علی صادقی تقی آبادی از البرز به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

برچسب ها :