ویژه های خبری

 مسعود سليماني رييس فدراسيون كشورمان  با عضو هيات رييسه و نايب رييس بانوان خانم دكتر شيرزاد  از اردوي بانوان و آقايان بازديد كردند در اين نشست صميمي كه مدير تيم هاي ملي و سرمربيان و مربيان ملي و ورزشكاران ملي پوش اقا و خانم حضورداشتند ساعتي را با ملي پوشان به گفت و گو نشستند.  

 رييس  فدراسيون در ابتدا با معرفی يك يك ملي پوشان و مربيان  به همراه  ويژگي هايشان از دكتر موحدي عضو هيات رييسه در خصوص  تامين البسه  و تغذيه ملي پوشان تشکرکرد.
 
سليماني اظهار داشت : قطعا كمبودها و كسري هاي زيادي در اردوي اول وجود دارد كه در صدد برطرف كردن آن ها هستيم  . وی ملي پوشان را به سعه صدر بيشتر فراخواند تا فدراسيون بتواند شرايط اردوي خارج از كشور را مهيا كند و افزود : به زودي بر اثر مشاهدات و مستندات و گزارش ها و تصميم  كادر فني ، اسامي ٤ نفر اصلي براي انجام مقدمات رزرو اسكان و بليط مالزي و كره به فدراسيون اعلام مي شود و از تلاش ورزشكاران و كادر ملي و فدراسيون در اجرايي شدن برنامه هاي ملي  قدرداني كرد.
 
 دكتر موحدي كرماني جديت  اردو نشينان را  با هدف كسب افتخار براي ایران اسلامي در اين برهه از زمان را ارزشمند  خواند و اظهار داشت : همه ما وظيفه داريم در هر جايگاهي بهترين عملكرد را ارائه دهيم .  او افزود : اعضاي هيات رييسه را در كنار خود بدانيد كه به اميد خداوند متعال بابرنامه اي كه فدراسيون بنا به پيشنهاد برخي اعضاي هيات رييسه تهيه كرده است بتوانيم در حمايت هاي نقدي و تهاتري در كوتاه مدت اردوي حاضر در ايران و خارج و اعزام كره جنوبي را تامين نمائيم تا ورزشكاران با انگيزه و همت والا در رفابت هاي مهم قهرماني بزرگسالان آسيا بهترین دستاورد را در قاره كهن داشته باشند.
عضو هیات رئیسه فدراسیون براي كادر فني و ملي پوشان آرزوي توفيق روزافزون کرد و در پايان كاپيتان هاي تيم ملي بزرگسالان خانم حديث فرزاد و نويد ملك ثابت ضمن تشكر از برپايي اردو خواهان رسيدگي به كمبودهاي اردو شدند كه مسولان حاضر قول رسيدگي دادند.