ویژه های خبری

به گزارش روابط عمومی هیئت اسکواش استان اصفهان، مراسم اختتامیه مسابقات اسکواش آقایان "جام مولای عرشیان" با حضور علیرضا نصر اصفهانی نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان، حبیب‌الله ناظریان معاون ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، محسن رویگری رییس ورزش محلات معاونت ورزشی تفریحی شهرداری اصفهان و سید هدا محمدی و سیده زهرا سیدین رییس و نایب رییس هیئت اسکواش استان اصفهان، سعید سراییان رییس هیئت اسکواش شهرستان اصفهان و جمعی از مسئولان شهری در آکادمی اسکواش شهید نصر برگزار شد.

این مسابقات با حضور ۱۶ ورزشکار آقا در رده سنی آزاد و به صورت تک حذفی برگزار شد که پس از انجام ۱۵ مسابقه افراد برتر مشخص شدند.

حبیب‌الله ناظریان معاون ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه رشته‌های ورزشی که جنبه نشاط‌آوری داشته و مهیج است را باید بیشتر به جامعه معرفی کنیم، اظهار کرد: مطمئناً اگر جامعه شهروندی اطلاعات خوبی در خصوص ورزش اسکواش کسب کنند، بیشتر به سمت این ورزش‌ جذب می‌شوند.

وی با بیان اینکه اسکواش رشته جذابی است و این مسابقات با استقبال خوبی از سوی خانواده‌ها روبه‌رو، افزود: حضور خانواده‌ها در رقابت‌های ورزشی برای ما ارزشمند است. با تعامل با اداره‌کل ورزش و جوانان استان و هیئت اسکواش استان اصفهان سعی دارد در راه شناساندن این رشته مفرح به شهروندان بیش از گذشته تلاش کند.

سید هدا محمدی رییس هیئت اسکواش استان اصفهان در حاشیه این مسابقات به خبرگزاری ایمنا گفت: به لطف سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برای دومین سال متوالی اسکواش در لیست رشته‌های ورزشی جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان قرار گرفت که قطعاً با توجه به تبلیغات و اطلاع‌رسانی‌های گسترده شهری‌ صورت گرفته، این اتفاق می‌تواند در بحث گسترش اسکواش در سطح اصفهان تأثیر به‌سزایی داشته باشد. 

وی ابراز امیدواری کرد: این دوره از مسابقات هر چه بیشتر ذهنیت مدیران شهری و استانی را نسبت به این رشته به جهت گسترش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و حمایت‌های مادی و معنوی افزایش دهد.


نتایج این رقابت‌ها به شرح زیر است:

مقام اول: علی حقیقت

مقام دوم: امیررضا شاکریان

مقام سوم مشترک: محمد چنگانیان و سروش حقیقت

برچسب ها :