ویژه های خبری

با هماهنگي فدراسيون اسکواش ،  طي حکمي توسط رييس کميته پدل ، دانيال مدني به عنوان  مربي بدنساز تيم‌هاي منتخب پدل ايران در بخش مردان منصوب شد.
 در راستاي تکميل کادر فني تيم هاي منتخب پدل ايران،  با توجه  به علاقمندي دانيال مدني مسول آکادمي مجموعه پدل اف جي بي ، جهت مشارکت در برنامه هاي کميته  پدل فدراسيون اسکواش،  و با توجه به تشکيل تيم هاي نفرات برتر پدل در رده جوانان و بزرگسالان که در پايان تيرماه سالجاري اسامي نفرات بر اساس خروجي سه فراخوان صورت گرفته ، اعلام رسمي مي شود ، وي  به عنوان مربي بدنساز تيم هاي منتخب پدل ايران در بخش مردان منصوب شد.
در متن حکم وي آمده  است:
با عنايت به علاقه، تخصص و تجربه آن برادر گرامي در ورزش پدل به موجب اين ابلاغ به عنوان مربي بدنساز تيم‌هاي منتخب مردان پدل فدراسيون اسکواش جمهوري اسلامي ايران منصوب مي‌شويد.
اميد است با اتکال با نيروي لايزال الهي و بهره‌گيري از کليه امکانات و استعدادهاي موجود و هماهنگي کامل با مربيان و کادر فني تيم هاي منتخب پدل  در راه خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي و اعتلاي اين ورزش مشارکت نموده و در امور محوله و مرتبط موفق و مؤيد باشيد.

گفتني است با مجوز شوراي بروم مرزي رييس کميته پدل يکشنبه عازم مادريد براي نهايي شدن تصميماتي که رييس فدراسيون جهاني در سفر خود به ايران اعلام کرده بود و طرح چند درخواست فدراسيون ايران از فدراسيون جهاني مي شود که اميد است با دست پر به ايران برگردد.

برچسب ها :