ویژه های خبری

دکتر محمد سلطان‌حسینی ، در مجمع عمومی سالیانه هیأت اسکواش استان اصفهان با تشکر از زحمات سید هدا محمدی که برای اعتلای این هیأت و ورزش اسکواش در استان در طول سال‌های گذشته متحمل شده است، اظهار کرد: با وجود اینکه تاسیس فدراسیون اسکواش در ایران قدمت زیادی ندارد اما در طول سال‌های اخیر رشد این ورزش مفرح که تمام فاکتورهای آمادگی جسمانی را در خود جای داده بسیار چشمگیر و فزاینده بوده است و قطعاً این رشد حاصل تلاش رییس فدراسیون و رؤسای هیأت‌های استانی است.

افزایش سرانه اسکواش اصفهان با پی گیری‌های محمدی

وی ادامه داد: خوشبختانه طی دو، سه سال گذشته با پیگیری‌های سید هدا محمدی، رییس هیأت اسکواش استان اصفهان، در اصفهان علاوه بر کورت‌های موجود، کورت‌های زیادی در نقاط مختلف شهر و استان اصفهان احداث و راه‌اندازی شده است که برای توسعه کمی و کیفی این رشته قطعاً کاری مطلوب‌تر و بهتر از این موضوع سراغ نداریم.

تلاش اداره‌کل ورزش و جوانان استان برای فراگیر شدن اسکواش در اصفهان

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان ابراز امیدواری کرد: روزی اسکواش در استان اصفهان فراگیر شود تا همه شهروندان بتوانند به صورت خانوادگی در این رشته ورزشی فعالیت کنند و اداره‌کل ورزش و جوانان نیز تمام تلاش خود برای رقم خوردن این مهم انجام می‌دهد.

سلطان‌حسینی با بیان اینکه برخی از کشورهای همسایه ایران جزو بهترین کشورهای جهان در اسکواش هستند، افزود: قطعاً در ایران کار سختی داریم.

محمدی کار خود را خوب بلد است

وی با اشاره به اینکه هیأت‌های ورزشی استان اصفهان افراد توانمند و فرهیخته‌ای دارد، اظهار کرد: یکی از این افراد توانمند سید هدا محمدی است که راه و روش جذب منابع خصوصی را به‌خوبی می‌داند چراکه ساخت کورت در سیتی‌سنتر اصفهان یا در مجموعه ورزشی بانو امین کار راحتی نیست و نیاز به پیگیری‌های زیادی دارد که محمدی، رییس هیأت اسکواش استان اصفهان پیگیری انجام این کار را کرده است.

تجلیل از مقام‌آوران لیگ برتر و دسته یک بانوان ارزش معنوی زیادی دارد

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره به تجلیل از کادرفنی، حامیان مالی و بازیکنان تیم‌های لیگ برتر و دسته یک بانوان اصفهان توسط هیأت اسکواش استان اصفهان در این مراسم، تأکید کرد: شاید ارزش مادی قاب‌های اهدایی به این دو تیم زیاد نباشد اما دارای ارزش معنوی بسیاری بوده و یک دنیا عشق و اردات پشت این کار است.

سلطان‌حسینی ابراز امیدواری کرد: سال گذشته شاهد ارتقای رتبه کشوری هیأت اسکواش استان اصفهان از رتبه سومی به رتبه دوم کشوری بودیم و امیدوار هستم با تلاش و همت مسئولان و خانواده اسکواش استان امسال رتبه اول کشوری متعلق به هیأت اسکواش استان اصفهان شود.