ویژه های خبری

به گزارش روابط عمومی هیأت اسکواش استان اصفهان، مجمع عمومی سالیانه هیأت اسکواش استان اصفهان ظهر امروز _چهارشنبه 17 مردادماه_ با حضور مسعود سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش، بابک فقیر و امیر عزیزی‌پور نایب رییس و دبیرکل فدراسیون اسکواش، امیرهوشنگ گلرخ مسئول کمیته آموزش و توسعه منابع انسانی فدراسیون، محمد سلطان‌حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان، نسرین شاکری‌فر مسئول امور بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان، سید هدا محمدی، سیده زهرا سیدین رییس و نایب رییس هیأت اسکواش استان اصفهان، سعید سراییان دبیر هیأت اسکواش استان و سرپرست هیأت شهرستان اصفهان، بهروز شرافت خزانه‌دار هیأت اسکواش استان اصفهان، محسن تابش‌فر رییس گروه توسعه ورزش قهرمانی اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان، جمعی از کارشناسان اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان و اعضای مجمع برگزار شد.

پس از صحبت‌های سلطان‌حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان، سیدهدا محمدی رییس هیأت اسکواش استان اصفهان گزارش عملکرد سال 96 هیأت اسکواش استان اصفهان را ارائه و به تشریح برنامه‌های هیأت در سال 97 پرداخت. سپس شرافت خزانه‌دار هیأت اسکواش استان اصفهان به توضیح گزارش مالی سال 96 هیأت اسکواش استان پرداخت. پس از پخش کلیپی از عملکرد هیأت و برنامه‌های اجرا شده در سال 96، حاضرین در مجمع با بالا بردن دست خود به نشانه تأیید عملکرد سیدهدا محمدی در سال 96 ، رضایت خود را اعلام کردند.

رونمایی از سامانه ثبت‌نام آنلاین اسکواش که برای نخستین‌بار در ایران توسط هیأت اسکواش استان اصفهان طراحی شده است، بخش دیگری از این مراسم بود.

در ادامه مسعود سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش به ایراد صحبت‌هایی پرداخت و از شرایط اسکواش در ایران و عملکرد قابل تقدیر و خوب هیأت اسکواش استان اصفهان در سال 96 و چهارماهه ابتدایی سال 97 گفت.

تجلیل از کادر فنی، بازیکنان و حامیان مالی تیم "ام.ال.ام تایتان اصفهان" که قهرمان جام حذفی و نایب قهرمان لیگ برتر اسکواش بانوان کشور و همچنین تجلیل از کادر فنی، بازیکنان و حامیان مالی تیم مجموعه ورزشی "یاران اصفهان" که قهرمان لیگ دسته یک اسکواش بانوان کشور شد و سهمیه ورودی لیگ برتر سال 97 بانوان را به دست آورد، همچنین تقدیر از دو خبرنگار فعال در خبرگزاری ایمنا و ایسنا که در هیأت اسکواش استان اصفهان نیز مشغول به فعالیت هستند به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار در 17 مردادماه و در نهایت اهدای احکام مسئولان کمیته‌های بیماران خاص، راکتبال، کارگری، مشاوره و فناوری اطلاعات، داوران و ... هیأت اسکواش استان اصفهان و گرفتن همچنین عکس یادگاری، پایان بخش این مراسم بود.

در خاتمه نیز دفتر اداری هیأت اسکواش استان اصفهان در محلی جدید و با امکانات جدید و به روز، با دستان مسعود سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش ایران افتتاح شد همچنین در حاشیه این افتتاح از چارت جدید هیإت اسکواش استان اصفهان نیز رونمایی شد.