ویژه های خبری

مهندس خرازچي مدير مجموعه اف بي جي پدل انقلاب در مصاحبه با خبرنگار سايت رسمي فدراسيون اسکواش از ظرفيت هاي بخش خصوصي در راستاي تبليغ اين ورزش گفت.

س 1: ضمن عرض ادب حضور شما ، شنيديم که مجموعه تحت فرمان شما در نظر دارد با همکاري فدراسيون اسکواش رويدادي تحت عنوان جايزه بزرگ پدل را در تابستان امسال برگزار کند.لطفا از چند و چون اين برنامه توضيحاتي را بيان کنيد؟

سلام عرض مي کنم خدمت همه دست اندرکاران ورزش کشور و تبريک عرض مي کنم روز خبرنگار را به شما اهالي رسانه ملي، مجموعه اف جي بي با هدف توليد اشتغال و سرمايه گذاري بخش خصوصي در ورزش اقدام به احداث اولين و تنها مجموعه استاندارد پدل در ايران نموده است ، از اين رو از سال گذشته تا کنون برنامه ها ي متعددي در جهت شناساندن و گسترش اين ورزش مهيج و زيبا از جمله برگزاري مسابقات در سطوح مختلف را در مجموعه در دستور کار قرار داشته است ، مسابقه جايزه بزرگ پدل با هدف ترويج و اشاعه و ايجاد انگيزه و اعتلاي اين رشته ورزشي و همچنين کمک به ديده شدن بيشتر اين ورزش و آشنايي عموم مردم با پدل تدارک ديده شده است که اميدوارم با برگزاري چنين مسابقاتي در اين سطحي که پيش بيني شده هم در جذب علاقمندان و استعدادهاي جديد و هم به ساخت و ساز مجموعه هاي پدل در کشور کمک شاياني کند.

 

س 2: آيا اين رقابت ها از رسانه ملي پخش مي شود تا زودتر و کامل تر به اهداف مد نظر برسيد؟

بله با ياري و تلاش فدراسيون محترم و هماهنگي هاي لازم با شبکه سيماي ورزش جهت پخش اير رخداد صورت گرفته و موافقت مسولان شبکه اخذ شده است که در کنداکتور برنامه هاي شبکه گنجانيده مي شود تا عموم علاقمندان و بينندگان از بازي هاي زيباي پدل لذت کافي ببرند.

 

س 3:چه برنامه هاي ديگري مجموعه شما در تابستان امسال براي توسعه پدل دنبال مي کند؟

ما از ابتداي تيرماه سال جاري دوره هاي آموزشي گروهي را در رده هاي سني 6 تا 15 سال را با حضور يکصد علاقمند کليد زديم که تحت نظر آکادمي پدل در حال تعليم هستند ، آموزش اصولي اين ورزش آشنايي والدين با پدل آطلاع رساني روزانه از وضعيت فرزندان آنان به والدين، ارتقاي کيفيت آموزش هاي پايه ، برگزاري جشنواره ها و برنامه هاي تفريحي و رقابتي خاص اين سنين ، فعاليت هاي مشترک والدين و فرزندان ، و تعيين سطح مستعدين از جمله برنامه هاي تابستان امسال است که با جديت دنبال مي شود.

 

س 4:استحضار داريد که در آخرين روزهاي ماه تير امسال بعد از 3 فراخوان اسامي فدراسيون اسکواش اسامي 16 بازيکن پدل را که جزو برترين هاي کشور محسوب مي شوند در قالب تيم متتخب اميد و تيم منتخب بزرگسالان  را اعلام و دو دسته ،تشکيل شد ، سوال اينجاست که مجموعه اف جي بي چقدر با اين برنامه هماهنگي و همکاري در سطح ملي دارد چون هم مديرعامل شرکت عضو هيات رييسه فدراسيون و هم شما به عنوان مدير مجموعه عضو هيات رييسه کميته پدل فدراسيون اسکواش هستيد؟

خوشبختانه با تلاش هاي صورت گرفته و بي وقفه در مجموعه اف جي بي انقلاب و فدراسيون محترم اسکواش در نشست هاي پي درپي بالاخره فعاليت بانوان با لباس مصوب از سوي وزارت ورزش و جوانان تاييد و مجوز هاي مربوطه صادر شد که در هفته هاي آينده شاهد حضور بانوان در پدل خواهيم بود و متعاقب آن همانطور که فدراسيون اعلام کرده تيم هاي منتخب پدل در بانوان هم تشکيل مي شود مجموعه ما کاملا با تشکيلات فدراسيون رشته هماهنگ بوده و ساعاتي را به رايگان براي تمرينات تيم هاي منتخب در اختيار فدراسيون قرار داده و از مهرماه ساعات موثرتري را به اين امر اختصاص مي دهد چون تابستان شلوغي را با سيل علاقمندان تجربه مي کنيم و تعداد زمين ها و ساعات کاري محدود است.

 

س 5: آيا جايزه بزرگ آخرين اقدام مجموعه اف جي بي تا پايان سال جاري خواهد بود يا برنامه هاي ديگري را اجرايي مي کنيد؟

تقويم رويدادهاي پدل و تور اف جي بي تا انتهاي سال جاري تدوين شده و مسلما جايزه بزرگ آخرين اقدام مجموعه ما نيست و مسابقات مختلفي را تا آخر امسال با همکاري فدراسيون و تهيه جوايز از سوي حاميان مالي و برندهاي مختلف برگزار مي کنيم تا هميشه مجموعه پويا و کارا باشد.

س 6: بنظر خودتان ميزان تعامل بخش خصوصي با فدراسيون ها که بنوعي متولي رشته ها محسوب مي شوند به چه ميزان است ، آيا تعارضي في مابين وجود دارد يا همه موضوعات در راستاي اهداف مشترک است؟

فدراسيون محترم اسکواش و خصوصا شخص رييس فدراسيون از شروع احداث اين مجموعه در کنارمان بوده و همواره يارس رسان و کمک حال بخش خصوصي بوده اند ، حضور مهندس فتوره چي مديرعامل شرکت فراگستر بيستون در هيات رييسه فدراسيون همانطور که شما هم به آن اشاره کرديد خود گواه گويايي در تعامل نزديک و تنگاتنگ بخش خصوصي و فدراسيون اسکواش است که همين مطلب باعث رشد روز افزون اهداف مورد نظر مي شود.

 

و سوال آخر پايه هاي مجموعه پدل را بر چه سرمايه هايي استوار کرده ايد؟

همانطور که رييس فدراسيون در شروع تمرينات منتخبين اميد و بزرگسال خطاب به ورزشکاران اعلام کرد احترام و نظم و اخلاق پايه هاي ماندگاري هستند و مجموعه پدل هم دقيقا بر اخلاق مداري تاکيد فراوان دارد.

 

از اينکه وقت با ارزش خود را در اختيار ما قرار داديد متشکرم.