ویژه های خبری

جیدری اعلام نمود : هر قدر مسابقات بیشتری برگزار شود، استعدادهای بیشتری رصد می شود و در عرصه رقابت بازیکنان می‌توانند استعداد خود را به نمایش بگذارند.

وی در ادامه افزود: طی روزهای برگزاری مسابقات، نمایندگان ما ریحانه حبیب پور و الهام رمضانی  در محل برگزاری مسابقات حضور داشتند. 
سرمربی تیم ملی اسکواش بانوان با اشاره به همکاری خانم دولتی زاده خاطر نشان کرد: طی روزهای آخر مسابقات در سالن برگزاری مسابقات حضور داشتیم و بازیکنان مستعد را زیر نظر داشتیم. 
حیدری در ادامه افزود: تعداد بازیکنان  نسبت به سال قبل افزایش داشته و از نظر فنی و سطح کیفی در  بازی‌ها پیشرفت خوبی به چشم می خورد، حضور تعداد زیادی از  بازیکنان در این رویداد ورزشی بیانگر رشد و توسعه ورزش اسکواش در سالهای اخیر است. 
وی اظهار داشت :رویداد ورزشی ایران جونیور با حضور بازیکنان علاقمند از سایر استان‌های کشور و به میزبانی هیات اسکواش استان تهران به خوبی برگزار شدو بازیکنان خوبی در این دوره از مسابقات برای حضور در اردوی تیم ملی انتخاب شدند. 
سرمربی تیم ملی اسکواش بانوان  با اشاره به حضور رده سنی کمتر از  9 سال عنوان کرد: یکی از جذابیت‌های این  دوره از مسابقات حضور بازیکنان خردسال در این دوره برگزاری بود، حضور والدین به همراه کودکان شور و حال خاصی به مسابقات داده بود و  ما این اتفاق را به فال نیک می‌گیریم و همانطور که رییس فدراسیون در مراسم پایانی اعلام کرد در رده های سنی کمتر از 9 و 11 سال باید رقابت ها از سال بعد بشکلی برگزار شود که همه کودکان احساس برنده بودن داشته باشند که این در حیطه همکاری کمیته استعدادیابی و کمیته مسابقات است..  
حیدری افزود: نه  سالگی بهترین سن برای نمایش استعدادهای خرد سالان است و با رصد استعدادهای آنها  در این سن، پیشرفت و قهرمانی را در سنین بالا در ورزش اسکواش خردسال پیش بینی می‌کنیم. 
وی با اشاره به حضور بانوان در مسابقات جاکارتا گفت : حضور بانوان اسکواش باز کشور ما در مسابقات جاکارتا یک اتفاق بزرگ و تاریخی است، سه بازیکن اعزامی در مسابقات قهرمانی آسیایی برگزار شده در کره مقام ششمی از بین 8 تیم برتر آسیا برای اولین بار در بخش بانوان بزرگسال کسب و سهمیه حضور در بازی‌های جاکارتا را به دست آوردند.
سرمربی تیم ملی اسکواش بانوان با آرزوی موفقیت برای تیم ملی اسکواش بانوان عنوان کرد: تمام سعی ما این است که عملکردی خوب داشته باشیم و دست خالی بر نگردیم.