ویژه های خبری

در پایان روز نخست مسابقات اسکواش قهرماني کشور و قهرماني دانش آموزان ايران در بخش بانوان در رده های سنی کمتر از 13 و 15 سال، ورزشکاران صعودکننده به مرحله نیمه نهایی انتخاب شدند.

به گزارش  روابط عمومی هیات اسکواش استان گلستان، روز نخست مسابقات اسکواش قهرماني کشور و قهرماني دانش آموزان ايران در بخش بانوان در رده های سنی کمتر از 13 و 15 سال از صبح امروز  با شرکت 73 اسکواش کار از 17 استان کشور در خانه اسکواش استان گلستان برگزار شد.

در پایان روز نخست در رده سنی کمتر از 15 سال  خانم‌ها فاطمه فلاحتی، نرگس سلطانی، بهار قائدی و ستایش پزشکی و در رده سنی کمتر از 13 سال خانم ها پارمین نکوپایان، نازنین تقی نژاد، ثمین حسن پور و تارا سعادتی به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

در جدول پلیت مسابقات نیز در رده سنی کمتر از 15 سال خانم ها یگانه طاهریان، مبینا عضد، سوین پور ایراندوست، گلاره حاجی آقایی و در رده سنی کمتر از 13 سال خانم ها نازنین زهرا دادخواه، بیتا اعظمی،فاطمه سعادتی، دینا دارابی به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

مرحله نیمه نهایی و نهایی مسابقات اسکواش قهرماني کشور و قهرماني دانش آموزان ايران در بخش بانوان در رده های سنی کمتر از 13 و 15فرداصبح در خانه اسکواش استان گلستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب ها :