ویژه های خبری

اسکواش بازان برتر مسابقات اسکواش قهرماني کشور و قهرماني دانش آموزان ايران در بخش بانوان در رده های سنی کمتر از 13 و 15 سال در گرگان انتخاب شدند.

 مسابقات اسکواش قهرماني کشور و قهرماني دانش آموزان ايران در بخش بانوان در رده های سنی کمتر از 13 و 15 سال به مدت 2 روز  با شرکت 73 ورزشکار از 17 استان کشور در خانه اسکواش استان گلستان برگزار شد.

در رده سنی کمتر از 13 سال  تارا سعادتی  از استان فارس مقام قهرمانی را کسب کرد و پارمین نکوپایان از تهران نیز دوم شد و نازنین تقی نژاد از یزد و ثمین حسن پور از فارس نیز به صورت مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.

در رده سنی کمتر از 15 سال هم ستایش پزشکی از استان مرکزی قهرمان شد و نرگس سلطانی از استان گلستان در جایگاه دوم قرارگرفت و فاطمه فلاحتی از یزد و بهاره قائدی از فارس هم به صورت مشترک سوم شدند.

در بخش پلیت در رده سنی کمتر از 13 سال  زهرا دادخواه از اصفهان با نتیجه 3 به صفر دنیا دارابی از اصفهان را مغلوب کرد و عنوان قهرمانی را به دست آورد.

در رده سنی کمتر از 15 سال  گلاره حاجی آقایی از گیلان با نتیجه 3 به صفر برابر مبینا عضد از یزد پیروز و قهرمان شد.

در پایان از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابت‌ها ، به ورزشکاران برتر مسابقات اسکواش دختران رده های سنی کمتر از 13 سال و کمتر از 15 سال، حکم و مدال قهرمانی اهدا شد.