ویژه های خبری

به گزارش روابط عمومی هیأت اسکواش استان اصفهان، مسابقات انتخابی دختران استان در رده‌های سنی کمتر از 13 و 15 سال برای حضور در المپیاد استعدادهای برتر اسکواش کشور روز جمعه ششم مهرماه در آکادمی اسکواش شهید نصر اصفهان برگزار شد.

در این رقابت‌ها 9 اسکواش‌باز در رده سنی کمتر از 13 سال و 4 اسکواش‌باز در رده سنی کمتر از 15 سال به صورت دوره‌ای با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت پرنیان نجفی (اصفهان) و نازنین‌زهرا دادخواه (آران و بیدگل) قهرمان و نایب قهرمان و نرگس فخر مقام سوم رده سنی کمتر از 13 سال را به دست آورد. همچنین زهرا فخر (آران و بیدگل) و منصوره کرباسی (آران و بیدگل) قهرمان و نایب قهرمان و یاس صمدزاده مقام سوم رده سنی کمتر از 15 سال را به دست آورد.

گفتنی است با توجه به اینکه در هر رده سنی تنها دو نماینده از هر استان در دو بخش دختران و پسران می‌تواند در المپیاد استعدادهای برتر شرکت کند، بنابراین نفرات اول و دوم مسابقات انتخابی دختران استان در رده‌های سنی کمتر از 13 و 15 سهمیه حضور در المپیاد استعدادهای برتر اسکواش کشور را به دست آوردند.

به این ترتیب پرنیان نجفی و نازنین‌زهرا دادخواه در رده سنی کمتر از 13 سال، زهرا فخر و منصوره کرباسی در رده سنی کمتر از 15 سال و در بخش پسران محمد چنگانیان و محمدرضا جعفری‌نژاد در رده سنی کمتر از 13 سال و مهدی عصاری و محمدسالار کریمی در رده سنی کمتر از 15 سال به‌عنوان نمایندگان استان اصفهان در المپیاد استعدادهای برتر اسکواش کشور شرکت می‌کنند.