ویژه های خبری

به گزارش سايت رسمي فدراسيون اسكواش، «الهام شیرزاد» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: از مهم ترین مسابقات پیش رو که اعضای تیم ملی باید در آن حضور پیدا کنند رقابت های آسیایی در اردیبهشت ماه سال آینده و جام دهه فجر در بهمن ماه امسال است. 

وی با تاکید بر اینکه رنکینگ جهانی بانوان ایران رشد مثبتی دارد، اظهار داشت: آرزو سادات موسوی زاده یکی از بازیکنان برجسته اسکواش تلاش می کند رنکینگ خود را به 2 رقمی نزدیک کند. 
نائب رئیس بانوان فدراسیون اسکواش درباره برنامه های آموزشی استان ها بیان کرد: اکنون الهام رمضانی دبیر بانوان همکاری لازم را برای تدوین برنامه های مدون آموزشی استان ها انجام می دهد تا این آموزش ها کیفی تر شود.
وی در ادامه با تاکید بر اهمیت موضوع استعدادیابی برای وزارت ورزش، گفت: با توجه به تاکید وزارت ورزش بر موضوع استعدادیابی در هفته گذشته اراک میزبان مسابقات دختران و اصفهان میزان مسابقات پسران زیر 13 سال در رشته اسکواش بودند. 
نایب رئیس بانوان فدراسیون اسکواش ادامه داد: همچنین در هفته گذشته مسابقات قهرمانی آزاد کشور را با رنکینگ جهانی و جایزه 10 میلیون تومانی در بخش آقایان و بانوان در باشگاه انقلاب تهران برگزار کردیم. 
وی افزود: در بخش بانوان این مسابقات 21 ورزشکار شرکت کرده که در پایان فرشته اقتداری به مقام قهرمانی رسید و آیلی نیری در جایگاه دوم ایستاد. همچنین سوگل ثمودی وغزل شرفپور نیز به جایگاه سوم مشترک رسیدند. 

برچسب ها :