ویژه های خبری

امير عزيزي پور دبيرکل فدراسيون اسکواش و مربي تيم منتخب پدل مردان کشورمان در مصاحبه رسمي با سايت فدراسيون گفت: برگزاري مسابقه پدل از روز چهارشنبه ۱۲ دي تا جمعه ۱۴ دي در مجموعه اف جي بي  پدل يک فرصت گرانبها و تعاملي پايدار با فدراسيون و کميته پدل فدراسيون است.
وي در ادامه افزود: روز جمعه فينال برگزار مي شود  که در ساعت ۶ بعد ازظهر پخش زنده با حمايت فدراسيون  از شبکه ورزش خواهد شد.
مربي تيم منتخب  پدل در ادامه افزود: به دليل اينکه تيم ملي در حال تمرين مي باشند تيمي را انتخاب کرديم که بعضي از نفراتي که در انتخابي حضور نداشتند از بين ورزشکاران خوب و مستعد به اردو دعوت شوند.
امير عزيزي پور  اظهار کرد: نکته مهمي که در اين مسابقات وجود دارد اين است که يک تيم از خارج از کشور در اين مسابقات شرکت کرده که افراد متشکل از تيم را بازيکن قطري و بازيکن اسپانيايي که سرمربي قطر ميباشد در اين مسابقات شرکت کرده اند.که از اين فرصت براي ظرفيت هاي برگزاري اردو و مسابقه در قطر بهره خواهيم برد
مربي تيم پدل کشورمان  در پايان افزود: اين مسابقه جايزه بزرگ ده ميليون توماني است و بعنوان کادرفني تيم ملي در محل مسابقات حضور و نظارت خواهيم داشت و نفرات برتر که بدلايل مختلف نتوانستند در انتخابي هاي اول حضور داشته باشند و البته حرمت داري کرده اند به اردوي تيم ملي دعوت خواهند شد تا بتوانيم به بهترين ترکيب خود برسيم و نفراتي هم در اينده نزديک از ما جدا خواهند شد که پس از ارتقاي مهارت هاي شان مي توانند مجددا به اردوها که درب ان براي برترين ها همواره باز است افزوده شوند. فدراسيون رييس کميته پدل آقاي ابراهيمي را مامور استقبال از اين دو ميهمان خارجي کرده که فردا وارد کشورمان مي شوند.
 

برچسب ها :