ویژه های خبری

ابراهیمی رییس کمیته پدل فدراسیون اسکواش در مصاحبه رسمی با سایت فدراسیون: مسابقات از روز چهارشنبه  ۱۲ دی ماه تا روز جمعه ۱۴ دی ماه  در مجموعه پدل  باشگاه انقلاب  شروع شده است.
وی در ادامه افزود: مسابقات بین ۱۶ تیم درحال برگزاری می باشد که یک  تیم با  بازیکنان خارجی نیز حضور دارد و درخواستهایی از کشور مختلف داشتیم که در این تورنمنت حضور پیدا کنند.

رییس کمیته پدل در ادامه افزود: پس از اینکه  کمیته پدل ایران در فدراسیون جهانی ثبت و پرچم ایران  درسایت فدراسیون جهانی نصب شد باعث شد تا کشور های مختلف با ما در ارتباط بوده و حضور داشته باشند  و همکاری های مختلفی باما داشته باشند که در اولین فرصت پیش امده در حال حاضر شاهد برگزاری مسابقه جام زرین هستیم.

رییس کمیته پدل افزود: در این مسابقات موفق شدیم با هماهنگی صورت گرفته یک تیم از کشور قطر  که یک بازیکن اسپانی الاصل نیز دارد وارد ایران شوند و با تایید دکتر سلیمانی رییس  فدراسیون در مسابقات شرکت کردند.

وی ادامه داد: مسابقات بسیار شور و هیجان و حساسیت بالایی دارد، وتماشاچیان زیادی را به خود جذب کرده است  و بازیکنان ایرانی به این خوباوری رسیده اند که پدل ایران دارای جایگاه بین المللی پیدا کرده است  و باعث شده است تا کشورهای مختلف  آمادگی خود را اعلام کنند و خواهان این باشند تا خود را  با بچه های ایرانی مورد قیاس قرار دهند.

اشکان ابراهیمی افزود:مسابقات روز جمعه در ساعت ۶ عصر از طریق شبکه ورزش پخش زنده میباشد و این مسابقه جایزه بزرگ ده میلیون تومانی میباشد .

وی در ادامه افزود:باتوجه به اینکه بازیکنان خارجی تجربه بالاتری دارن  به نسبت ایران  دارند می آموزند  و تلاش می کنند  باتماشا کردن  به بازیها و سوال و جواب و بعد از اتمام مسابقات
 با تمرین و بازی کردن  دانششان بالارود که این کار انجام شده است.

رییس کمیته پدل در ادامه افزود: دیگر فدراسیون ها  بعد از مشاهده  عکسهای مسابقات داخلی به جذابیت های ما پی بردند
چندین کشور به ما ایمیل زده و خواستار حضور در ایران و اعلام آمادگی برای همکاری دوجانبه داشتند کشورهایی از قبیل:(تایلند،هند،مصر، سنگال) خواستار حضور در کشور و مورد توجه فدراسیون جهانی الخصوص ریاست فدراسیون  جهانی قرار گرفته ایم  و  با ارسال پیامی مسابقات را مورد تحسین قرار دادند

اشکان ابراهیمی در پایان اظهار کرد: در پایان تشکر ویژه از دکتر سلیمانی ریاست محترم فدراسیون اسکواش که به تیم جوان کمیته پدل ایران  توجه دارند حمایت میکنند و کمک کردند این اتفاقات مهم بیفتدد و کمتر از یکسال پدل ایرانی جایگاه جهانی پیداکند.

برچسب ها :