ویژه های خبری

فاطمه سادات حيدري حيدري در مصاحبه با سايت فدراسيون اسکواش، گفت: در ماه گذشته يک اردو به ميزباني ساري باحضور ۲۲ بازيکن کمتر از ۱۳ و ۱۵ سال ببرگزارشد. در ادامه اردو ورزشکاران در آنجا مورد ارزيابي قرار گرفتند که هم به لحاظ تکنيکي و هم به لحاظ فني وبدني از ايتم هاي ارزيابي بود.

حيدري در ادامه اظهار کرد: اين دور اردو از فردا آغاز مي شود و تقريبا اردوي انتخابي ميباشد که نفرات کمتر از ۱۳ و ۱۵ سال مشخص مي کنيم که نفرات اصلي رو انتخاب ميکنيم ولي اينطور نميباشد که ديگر ورزشکاران رهاشوند،ما در هر رده ۴ تا ۵ نفر در هر رده انتخاب ميکنيم که تيم اصلي رو تشکيل خواهند داد وچند نفري هم بعنوان پشتيبان داريم که هر ۲ ماه يکبار در اردوها دعوت ميکنيم تا بي انگيزه نشن و تلاششون انجام بدن.

وي ادامه داد: در صورتي که ورزشکاران رزرو بتوانند طي ماه هاي آينده عملکرد خوبي از خود به نمايش بگذارند به صورت رسمي به اردو دعوت خواهيم کرد. اين برنامه ايست که ما در اردو داريم و تا اخر اسفند ماه دو اردوي ديگر براي کمتر از ۱۳ و ۱۵ خواهيم داشت

وي در پايان اظهار کرد: بايد از فدراسيون تشکر کنم که همواره از اردوهاي استعداد يابي حمايت مي کنند و اميدوارم به هدف اصلي خود که پرورش استعدادهاي توانمند است برسيم.

برچسب ها :