ویژه های خبری

 مستانه کرمپور در گفتگو با روابط عمومي هيات اسکواش استان مرکزي گفت:اردوي منتخبين پسر و دختر در اراک در تاريخ 16 لغايت 19 بهمن ماه با حدود سي بازيکن از 12 استان کشور و رده هاي سني زير 9 و 11 سال برگزار ميشود.

رئيس کميته استعداديابي فدراسيون افزود:بعد از برگزاري 4 اردو که در گذشته انجام شد نهايتا 30 بازيکن به اردوي اراک انتخاب شدند که چهار نفر نيز در اين اردو مهمان هستند.
وي ادامه داد:اردوي منتخبين اراک آخرين اردوي کميته استعداديابي در سال 97 خواهد بود که تعدادي از بازيکنان از زيرمجموعه اين کميته خارج و با تحويل کارنامه عملکرد به کميته تيم هاي ملي در رده سني زير 13 سال تحويل داده ميشوند.
کرمپور گفت:بازيکنان باقيمانده از اردوي اراک به اضافه بازيکنان مستعد از جشنواره استعداديابي که در ديماه برگزار شد به اردوهاي سال 98 و ادامه طرح غربالگري کميته دعوت مي شوند.
مسئول کميته استعداديابي فدراسيون خاطرنشان ساخت:هدف ما از برگزاري اردوها تمريناتي با کيفيت بالا و استفاده مناسب از زمان مي باشد و بقيه موارد شامل امکانات سخت افزاري از جمله مکان خواب ايده آل و غذاي خوب براي بازيکنان است و هنر اصلي رشد در شرايط موجود است.
وي ادامه داد:اتفاق خوبي که در اراک شاهد آن هستيم،ميزباني خوب و وجود خوابگاه،رستوان و محل تمرين در يک محدوده جغرافيايي است که شرايط را براي اردو آسان مي کند،مسئله ايي که در ديگر شهرها ديده نمي شود.
مستانه کرمپور در پايان گفت:اولين اردوي سال 98 ارديبهشت ماه برپا خواهد شد و بايد عنوان کرد حجم کار در کميته استعداديابي زياد است و نياز به کمک بيشتر اعضاي اسکواش داريم تا بتوانيم به ايده آل خود يعني رصد کردن تمام بازيکنان مستعد کشور برسيم.

برچسب ها :