ویژه های خبری

به گزارش سایت رسمی فدراسیون اسکواش، درب سومین کورت پدل اسکواش کشور با حضور رئیس فدراسیون در پارک پدران آسمانی خیابان ظفر بیرجند خراسان‌جنوبی به روی ورزشکاران بازگشایی شد.

مسعود سلیمانی با اشاره به پروژه در حال ساخت سالن مجموعه کورت اسکواش خراسان‌جنوبی اظهار داشت: با تکمیل این‌ پروژه ورزشی شهر بیرجند به مرکز و پایگاه تیم‌های ملی اسکواش کشور تبدیل می‌شود.

وی با بیان اینکه کورت پدل اسکواش ظفر بیرجند می‌تواند به‌عنوان زمین تمامی ورزش‌های راکتی باشد، گفت: برای توسعه ورزش پدل در سطح شهرستان‌ها نیز بایستی کورت‌هایی طراحی و ساخته شود.

رئیس هیأت اسکواش خراسان‌جنوبی نیز در این مراسم عنوان کرد: در نخستین روز از دی‌ماه امسال کلنگ احداث کورت پدل پارک پدران آسمانی خیابان ظفر بیرجند بر زمین خورد و بعد از دو ماه امروز نیز شاهد بهره‌برداری این پروژه ورزشی هستیم.

علی غنی یادآور شد: نخستین کورت پدل اسکواش شرق کشور و خراسان‌جنوبی در مساحت ۲۰۰ متر مربع و با هزینه‌کرد ۱۵۰ میلیون تومان از اعتبارات هیأت اسکواش استان احداث و برای تکمیل و مسقف‌کردن آن حدود ۱۵۰ میلیون تومان دیگر هزینه خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: زمین این پروژه توسط شهرداری به‌صورت قرارداد پنج‌ساله در اختیار هیأت اسکواش قرار گرفته است که بعد از آن نیز با اولویت هیأت اسکواش مورد استفاده ورزشکاران خواهد بود.

برچسب ها :