ویژه های خبری

مجمع عمومی هیأت اسکواش آذربایجانشرقی با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان و نایب رییس فدراسیون در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

بابک فقیر نائب رئیس فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران با حضور در این مجمع گفت: شرایط اسکواش کنونی با گذشته فرق دارد و خواسته های هیأت‌های اسکواش استان‌ها تفاوت کرده است .
نائب رئیس فدراسیون اسکواش افزود: پویا شفیعی بازیکن خوب تیم ملی است و برای ادامه روند تمرینی وی تجهیزات لازم را در اختیارشان قرار می‌دهیم.
فقیر در ادامه افزود : به دلیل مشکلات گران شدن نرخ ارز در سال آینده برنامه خوبی برای تیم های ملی و همچنین مسابقات داخلی تهیه شده است که در سایت فدراسیون موجود است. وی در ادامه اظهار داشت : فدراسیون از رشته های نوین مثل پدل حمایت می‌کند ضمن اینکه  برای ارتقای سطح هیات، باید ارتباط دوطرفه با اداره کل و فدراسیون ایجاد و حفظ شود.
ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان در مجمع عمومی هیأت اسکواش استان به مواردی برای بهبود وضعیت اسکواش آذربایجان شرقی اشاره کرد و افزود: ما می‌خواهیم اسکواش استان پیشرفت کند، و پویا شفیعی های دیگری تربیت شود.
بهتاج گفت: آموزش و پرورش باید یک پای کار باشد  و در رابطه با بحث بانوان هم امیدوارم پرورش بازیکنان به یک رویه عادی بدل شود.