ویژه های خبری

مجيد جليلي رييس سازمان ليگ برتر فدراسيون اسکواش در مصاحبه رسمي با سايت فدراسيون: هفته سوم مسابقات ليگ برتر آقايان ۱۵ تا ۱۷ اسفندماه به ميزباني آنگولوژي گيلان با حضور ۸ تيم ليگ برتر انجام شد.

وي ادامه داد: در مجموع در اين هفته ليگي ۱۴ بازي انجام شد و مسابقات باتوجه به هفته سوم از حساسيت خاصي برخورداربوده است و رقابت تيم ها بسيار نزديک بوده است و درنهايت نتيجه نهايي به هفته پاياني کشيده شد که بعد از عيد برگزار خواهدشد.

مجيد جليلي در ادامه افزود: کيفيت تيم ها خوب بود و هيچ گونه مصدومي نداشتيم و مسابقات به خوبي انجام شد و همزمان با ليگ برتر آقايان،مسابقات ليگ بانوان در اصفهان نيز برگزارشد.

رييس سازمان ليگ ادامه داد: هفته پاياني ليگ مطابق تصميمي که سازمان ليگ دارد بصورت مجتمع با حضور تيم هاي ليگ يک و ليگ برتر هم درگروه خانم ها و آقايان برگزار خواهدشد، ميزبان هفته پاياني در صورت آمادگي کورت ها کيش خواهدبود و تهران و يزد نيز اعلام آمادگي کرده اند.

مجيد جليلي در ادامه اظهارکرد: با توجه به مسابقات بزرگسالان آسيا که از ۱۰ تا ۱۵ ارديبهشت برگزارخواهد شد و بايد برنامه مسابقات را طوري هماهنگ کنيم که به مسابقات تيم هاي ملي خدشه اي وارد نشود و بيشترين بازدهي را داشته باشيم و آرزوي موفقيت براي تيم ملي در مسابقات قهرماني آسيا دارم‌.

رييس سازمان ليگ در پايان افزود: با توجه به سياستهاي سازمان ليگ جلسه هماهنگي بين ملي پوشان برگزارشد و همچنين به دستور رياست محترم فدراسيون در هر هفته ليگي قبل از شروع مسابقات جلسه اي باحضور مسئولان تيم ،مربيان سرپرستان و ملي پوشان برگزار شد که در جلسه فوق تمام موارد مجددا هماهنگي نهايي صورت گرفت و مطابق روال کار انجام شد و مسابقات به بهترين شکل به پايان رسيد‌.

برچسب ها :