ویژه های خبری

به گزارش روابط عمومی هیئت اسکواش استان اصفهان، مسابقات جام رمضان اسکواش اصفهان در قالب «جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان» به همت معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و با همکاری هیئت اسکواش شهرستان اصفهان، از چهارشنبه -25 اردیبهشت ماه- به مدت سه روز در ورزشگاه شهید نصر آکادمی اسکواش اصفهان برگزار می‌شود.

این مسابقات در دو بخش پسران و دختران و در رده‌های سنی کمتر از 11 و 19 سال و رده سنی آزاد با تعامل سازمان ورزش شهرداری و تحت عنوان المپیاد ورزش محلات «جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان» برگزار می‌شود.

مسابقات به صورت جدول تک حذفی در جدول اصلی برگزار می‌شود.

مسابقات آقایان چهارشنبه -25 اردیبهشت ماه- بعد از افطار از ساعت 21 آغاز می‌شود و تماشای مسابقات آقایان برای عموم آزاد است. این مسابقات در بخش بانوان نیز پنجشنبه -26 اردیبهشت ماه- برگزار می‌شود. همچنین مرحله فینال مسابقات آقایان و بانوان روز جمعه -27 اردیبهشت ماه- بعد از افطار و از ساعت 21 برگزار و مرسم اختتامیه و اهدای حکم و مدال این دوره از رقابت‌ها با حضور مسئولان معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، مسئولان شهری و مسئولان هیئت اسکواش استان اصفهان در آکادمی اسکواش شهیدنصر اصفهان برگزار می‌شود.

برچسب ها :