ویژه های خبری

دکتر سيد محمد تقي علوي مديرکل ورزش و جوانان استان کهکيلويه و بوير احمد در مصاحبه رسمي با سايت فدراسيون: باتوجه به آنکه بايد ۱۷نفر عضو مجمع باشند که ۲ نفر حق راي ندارند و ۳ نفر نيز غيبت داشتند، ۱۲ نفر شرايط احراز راي را داشتند که در مجموع ۱۲ آرا ماخوذه خانم مهندس آذر صفايي نيا به مدت چهارسال بعنوان رييس هيات اسکواش استان کهکيلويه و بوير احمد انتخاب شدند.

وي ادامه داد: دکتر سليماني رياست فدراسيون اسکواش در مجمع به  موضوعات مهم و خوبي  اشاره نمودند  که هم نگاه و هم نظر با نظرات ما بود که  با آموزش و پرورش در بحث استعداديابي که باتوجه به آنکه استان کهکيلويه و بوير احمد که خودم نيز اعلام کردم از مقوله اسکواش عقب مانده است سعي کنيم که بعنوان رشته اي نوظهور در استان اقدامات لازم رو داشته باشيم و سعي کنيم از تمامي ظرفيتها  براي شروعي فوي استفاده نماييم.

دکتر سيد محمد تقي علوي ادامه داد: بعد از برگزاري مجمع ازچند مکان با نگاه تخصصي فدراسيون بازديدهايي داشتيم تا بتوانيم در آن جا سالن اختصاصي کورت ايجاد کنيم و ميزباني رسمي مسابقات را نيز داشته باشيم.

مديرکل ورزش و جوانان استان کهکيلويه و بوير احمد در ادامه افزود: باتوجه به آنکه بنده از فدراسيون و رييس هيات استان درخواست داشتم که آموزش را جدي بگيرند و درجهت توسعه و ترويج اسکواش اقدامات لازم را انجام دهند رييس فدراسيون قول دادند تا مربي در استان اعزام کنند تا بحث آموزش انجام شود.

وي ادامه داد: ما در استان اولين رييس هيات اسکواش استان را تجربه ميکنيم که تا قبل از آن ۲ نفر سرپرست داشتيم و مجمع تاحالا برگزارنشده بود و اولين مجمع تاريخ اسکواش استان کهکيلويه و بوير احمد برگزارشد.

دکتر سيدمحمد تقي علوي ادامه داد: ما توجه داريم از ظرفيتي که موجود ميباشد اقدام کنيم ونگاه اداره کل در بحث استعداديابي و امکانات اوليه آموزشي ميباشد که بتوانيم به نحو احسنت از آن امکانات استفاده نماييم.

مديرکل ورزش و جوانان استان کهکيلويه و بوير احمد در پايان اظهار کرد: تقدير و تشکر از دکتر سليماني رياست فدراسيون به جهت آنکه اهميت دادن و باکادر کامل فدراسيون تشريف آوردن و به استان نيز اهميت دادند و قاعدتا با اين حمايت و پشتيباني و اعلام آمادگي که داشتند دربحث آموزش و فعاليت ها ميتوانيم کارخوبي انجام دهيم.

برچسب ها :