ویژه های خبری

 
در ابتداي همايش مازندراني ضمن خوش آمد به شرکت کنندگان گفت: هدف از تشکيل اين دوره شروع فعاليت هاي اسکوش در سطح مدارس کشور مي باشد.

وي گفت: همه مسئولين اعتقاد دارند که اگر بخواهيم ورزش را ارتقاء ببخشيم راهي جز تقويت آن در سطح دانش آموزي و مدارس نخواهيم داشت.

مازندراني افزود: اميدوارم به زودي اولين جشنواره اسکوش دانش آموزي را در سطح مدارس برگزار کنيم. وي خطاب به معلمين شرکت کننده در همايش گفت: از وظايف ما معلمين ورزش استعداد يابي و کشف دانش آموزان فعال مي باشد که اميدوارم بتوانيم استعدادهاي برتر اسکواش را در سطح مدارس پيدا نموده و آنها را براي آينده کشور پرورش دهيم چرا که مسير ورزش قهرماني از مسير دانش آموزي مي گذرد.
 
در ادامه دکتر طيبي گفت: اين اتفاق را به فال نيک مي گيرم و از دکتر مازندراني که خود از سابقون ورزش خصوصا اسکواش مي باشد تشکر مي کنم و مطمئن هستم که با برگزاري اين دوره شاهد اتفاقات خوبي در اسکواش مدارس خواهيم بود.
مديرکل ورزش و جوانان گلستان افزود: امروزه در همه دنيا در برنامه ريزي هاي ورزشي هرگاه به دانش آموزان نزديک شده اند اتفاقات مهمي رخ داده است و اميدوارم اين دوره باعث شناخت بيشتر ورزش اسکواش در سطح مدارس شود ودر آينده قهرماناني از سطح مدارس به ورزش کشور معرفي شده و باعث افتخار ايران شوند.  

رضا طبرسا معاون تربيت بدني وسلامت اداره کل آموزش و پرورش گلستان گفت: توانمندسازي نيروي انساني مي تواند بهترين کمک به فعاليت هاي ما در سطح مدارس باشد. ايشان افزود: اميدوارم با کمک شما عزيزان در سطح مدارس آموزش ها به صورت پايه برنامه ريزي شود و با تاکيد بر ورزش تربيتي در سطح مدارس به ورزش قهرماني برسيم.
   
سپس موسائي رئيس هيات اسکوش گلستان ضمن خوش آمد به ميهمانان پيام دکتر سليماني رئيس فدراسيون اسکواش کشور به اين دوره آموزشي را قرائت نمود.  

لازم به ذکر است دوره مذکور از تاريخ 16 مرداد لغايت 18 مرداد  با حضور مدرسين فدراسيون اسکواش کشور، خانم نازلي اماني پور و آقاي محمد مصطفي خوبياري در پرديس امام خميني گرگان برگزار خواهد شد.

برچسب ها :