ویژه های خبری

به گزارش روابط عمومي هيات اسکواش استان قم، رسول منعم در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به فعاليت هاي هيات اسکواش استان قم گفت: يکي از تلاش هاي اين هيات، ميزباني از مسابقات قهرماني کشور بود که به خوبي برگزار و ظرفيت هاي استان در اسکواش به نمايش در آمد.

وي بيان داشت: استان قم داراي سه کورت حرفه اي و در خور شان است که به خوبي مديريت شده و بايد همواره از اين ظرفيت ها استفاده کرد.

مديرکل ورزش و جوانان استان قم در پاسخ به اين سئوال که چرا از ظرفيت بانوان در مديريت ورزش استان استفاده نمي شود گفت: در هيات اسکواش اين اتفاق رقم خورده و سرکار خانم حسيني که يکي از بانوان موفق استان است، به ميدان آمده و شاهد مديريت خوب و ارزشمند ايشان در اين هيات هستيم.

وي گفت: حضور خانم حسيني، نمونه بارزي از استفاده بانوان در هيات هاي ورزشي است که تجربه موفق و تاثيرگذاري بود که از خدمات ايشان نيز قدرداني مي کنيم.

منعم از ساخت کورت هاي جديد در مرکز شهر خبر داد و گفت: به دنبال تهيه زميني در اين خصوص هستيم تا بتوانيم با استفاده از توان و پتانسيل بخش خصوصي کورت هايي را در مرکز شهر نيز داير کنيم تا شاهد توسعه هر چه بيشتر اين ورزش باشيم.

برچسب ها :