ویژه های خبری

 

شیوه نامه مسابقات انتخابی تیم های ملی بزرگسالان آقایان و بانوان

 

-         مسابقات از تاریخ 23 شهریور آغاز خواهد شد .

-         8 نفر اول رنکینگ کشوری از تاریخ 25 شهریور ماه وارد مسابقات خواهند شد :

بانوان :

1-    فرشته اقتداری ( کیش )

2-    غزال شرف پور ( گلستان )

3-    آیلی نیری ( تهران )

4-    حدیث فرزاد ( تهران )

5-    زهرا عباسی ( تهران )

6-     آرزو سادات موسوی زاده ( تهران )

7-    نرگس سلطانی (گلستان )

8-    سوگل ثمودی ( تهران )   

آقایان :

1-    علیرضا شاملی ( کیش )

2-    نوید ملک ثابت ( یزد )

3-    سجاد زارعیان جهرمی ( کیش )

4-    سهیل شاملی ( کیش )

5-    سمیع اله قاصدآبادی ( تهران )

6-     محمدرضا ضیاء کاشانی ( یزد )

7-    محمد حسین جعفری ندوشن ( یزد )

8-    محمد امین عطایی خواه ( تهران )

 

 

-         افراد 9 تا 16 رنکینگ کشوری همراه نفرات معرفی شده توسط هیأت های استانی از روز 23 لغایت 24 شهریور با هم به رقابت خواهند پرداخت ( در یک جدول تک حذفی ) 4 نفر اول همراه 8 نفر برتر رنکینگ در دو گروه 6 بازیکنی باهم به رقابت خواهند پرداخت .

-          

-         براساس ارزیابی استان ها در حوزه قهرمانی علاوه براسامی فوق در هر دو بخش آقایان و بانوان به صورت مجزا استان ها دارای سهمیه می باشند که می بایست اسامی خود را از طریق ثبت در سامانه آیوپارس تا تاریخ 15 شهریور ماه به فدراسیون معرفی نمایند . بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ اسمی پذیرفته نمی شود .

 

-         سهمیه استان ها به شرح زیر می باشد :

·        استان تهران :  3 نفر آقا ، 3 نفر خانم

·        استان اصفهان : 3 نفر آقا ، 3 نفر خانم

·        استان یزد : 3 نفر آقا ، 3 نفر خانم

·        استان گلستان : 2 نفر آقا ، 2 نفر خانم

·        استان مرکزی : 2 نفر آقا ، 2 نفر خانم

 

-         سایر استان ها در هر گروه آقایان و بانوان یک نفر را می توانند از طریق ثبت نام در سامانه تا تاریخ ذکر شده ، معرفی نمایند .

-         نفرات 9 تا 16 عبارتند از :

بانوان :

1-    نجمه بوشهری ( یزد )

2-    هلیا استیلی ( تهران )

3-    ستایش پزشکی ( مرکزی )

4-    سارا احمدی ( اصفهان )

5-    هستی چمنی ( فارس)

6-     نیکی شمیرانی ( تهران )

7-    ریحانه هاشمی ( آذربایجان شرقی)

8-    دیانا مقری ( گلستان ) 

آقایان :

1-    فرزاد شکوهی ( گلستان )

2-    امیرحسین شفیعی ( آذربایجان شرقی)

3-    آرشام طاهری ( تهران )

4-    محمد مهدی حسن پور ( فارس)

5-    وحید فتحی ( مرکزی )

6-     سپهر اعتماد پور ( مرکزی )

7-    محمد دانیال قارونی ( تهران )

8-    سید امید حسینی ( مرکزی ) 

 

 

-         داشتن کارت بیمه ورزشی و کارت عضویت اسکواش الزامیست .

-         برای ورزشکاران کمتر از 19 سال استفاده از عینک محافظ الزامیست .

-         بازی ها به صورت 3 از 5 ، 11 تایی برگزار خواهد شد .

-         از هر گروه سه نفر ، مجموعاً 6 نفر آقا ، 6 نفر خانم انتخاب خواهند شد .

-         در بخش آقایان تا پایان مهرماه از سوی کمیته فنی 4 نفر نهایی عضو تیم ملی از سوی کمیته فنی معرفی خواهند شد.

-         اسکان برای 12 نفر مرحله دوم رایگان می باشد .

 

 

 

کمیته تیم های ملی فدراسیون اسکواش

برچسب ها :