ویژه های خبری

حنيفي سرپرست تيم اسکواش بانوان مهرسان اعلام نمود که تيم مهرسان متشکل از خانم ها سوگل ثمودي، فرشته اقتداري ،  آيلي نيري ، حانيه رفيعيان ، ستايش پزشکي و نرگس سلطاني ، زير نظر سرکار خانم نازنين حيدري ،از تاريخ يک  مهر سال جاري فعاليت و تمرين هاي خود را به جهت شرکت در ليگ برتر اسکواش ايران و مسابقات psa در باشگاه انقلاب آغاز کرده است.

حنيفي متذکر شد که برنامه هاي اين تيم در طي دو دوره پنج ساله تدوين شده است و يک ماه است که وارد فاز اول کاري آن شده اند.

حنيفي يادآور شد که به زودي زمين هاي خصوصي اين تيم به جهت تمرين ها تا ابتداي تابستان سال آينده آماده ي افتتاح مي گردد.

وي همچنين اعلام نمود برنامه ريزي ها به جهت تکميل کادر فني تيم  در هفته آينده به اتمام خواهد رسيد.


در ادامه نازنين حيدري سر مربي تيم اسکواش مهرسان اعلام کرد: تيم اسکواش مهرسان و بازيکنان آن در وضعيت بسيار مطلوبي بسر مي برند و برخي از بازيکنان اين تيم که در شهرستان هستند براي آنها نيز تمرينات و کلاس هاي خاصي ترتيب داده شده است.

وي ياد آور شد که بازيکنان اين تيم از بهترين ورزشکاران اسکواش کار ايران هستند،  و اهداف تيم اسکواش مهرسان ، فراتر از ليگ برتر مي باشد و برنامه ريزي هاي بسياري را به جهت حضور در مسابقات psa طراحي کرده اند تا بتوانند در سال جديد ميلادي  در اين مسابقات شرکت نمايند.

وي حضور در اين مسابقات را اولين قدم فعاليت هاي اين تيم شمرد و گفت: طبق برنامه هاي انجام شده   بسيار اميدوار و مسمم براي رسيدن به اهدافمان هستيم و مسلما راه سختي در پيش داريم که با اميد به ياري  خدا بر تمام مشکلات پيروز مي شويم و به قله هاي ترقي دست مي يابيم.

برچسب ها :