ویژه های خبری

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکواش ،  مسعود سلیمانی با اشاره به تعامل ارزشمند دو  فدراسیون اسکواش  و‌ ورزش مدارس خاطر نشان کرد: نگاه توسعه محور حاکم بر ورزش دانش آموزی و با حمایت قاطعانه فدراسیون اسکواش و مدیریت دلسوزانه مسئولین انجمن های اسکواش دانش آموزی، روزی بیادماندنی و تاریخی را برای این رشته رقم زد و امروز شاهد آشنایی هزاران دانش آموز در سراسر کشور با الفبای ورزش اسکواش بودیم.
 سلیمانی افزود: راهبرد اصلی ما در کمیته توسعه همگانی فدراسیون ، تقویت بستر توسعه پایدار این رشته در جامعه ۱۵ میلیونی ورزش دانش آموزی است و این مهم فقط با همت معلمین دلسوز ورزش سراسر کشور رقم می خورد.
 سلیمانی با اظهار رضایت از عملکرد ۶ ماهه انجمن اسکواش مدارس کشور تصریح کرد: نگاه بلند دکتر مهرزاد حمیدی معاون وزیر ورزش و تندرستی در وزارت آموزش و پرورش با حمایت دکتر بابویی،رئیس محترم فدراسیون ورزش مدارس و تلاش های شبانه روزی دکتر مازندرانی و خانم علی آبادی روسای انجمن اسکواش پسران و دختران آموزش و پرورش کشور، و پی گیری های دکتر سعید علی آبادی رییس کمیته دانش آموزی فدراسیون اسکواش ،شاهد حرکت رو به رشد این رشته در بین دانش آموزان هستیم.
وی افزود: اسکواش به زودی در بین دانش آموزان به جایگاه اصلی خودمی رسد چرا که علاوه بر پاسخگویی به نیازهای جسمانی،هیجان و جذابیت منحصر به فردی دارد که خاص ورزش اسکواش است  که نسل امروز ما به دنبال آن است.
شایان ذکر است مراسم روز جهانی اسکواش همزمان در ۲۸ استان کشور در دو قسمت پسران و دختران و با حضور هزاران دانش آموز برگزار شد.
و فدراسیون جهانی اسکواش با رویت تصاویر این روز در بین مدارس کشورمان در پیامی آن را عزمی ملی برای  گسترش اسکواش  در جمهوری اسلامی دانست. و از بانیان آن تقدیر کرد.

 

لینک گزارش تصویری