ویژه های خبری

باران روحانی، نابغه اسکواش آذربایجان‌غربی، در رابطه با افتخارات خود اظهار کرد: من 9 سال سن دارم و یک و نیم سال است که در رشته پرهیجان اسکواش فعالیت می‌کنم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه پدر و مادر من مربی اسکواش هستند در این راه من را بسیار حمایت ‌کردند.

این ورزشکار با اشاره افتخاراتی که در یک و نیم سال فعالیت خود کسب کرده است بیان کرد: من مقام‌های زیادی مانند مقام اول پلیت قهرمانی کشور 97، مقام اول مسابقات یزد جونیور 98، مقام اول مسابقات قهرمانی کشور 98 و مقام اول مسابقات ایران  جونیور 98 را کسب کردم.

روحانی اعلام کرد: مسابقات جونیور همان مسابقات آسیایی هستند و در حال حاضر نیز رنکینگ یک ایران و عضو تیم ملی نونهالان هستم.

وی با اشاره به اینکه اسکواش تمرین متفکرانه زیستن است اظهار کرد: به عقیده من هر کس یکبار این ورزش را امتجان کند حتما از آن خوشش می‌آید و با توجه به اینکه اسکواش شطرنج متحرک است جز بهترین و پر سرعت ترین ورزش قرن است.

این نابغه اسکواش ادامه داد: در این ورزش با توجه به اینکه حریف‌ها در کنار هم قرار می‌گیرند رقابت سخت تر می‌شود.

روحانی اعلام کرد: ارومیه استعدادهای خوبی در حوزه اسکواش دارد که سه سالن مجهز و مربیان سطح بالا یکی از آن‌ها است.

وی با بیان اینکه برای اعزام به مسابقات نیاز به حمایت دارند گفت: هیات اسکواش از قهرمانان خود حمایت می‌کند اما انتظار داریم اداره کل ورزش و جوانان نیز از لحاظ مالی به ورزشکاران خود کمک کنند در این صورت شاهد پیشرفت بسیاری از ورزشکاران می‌شویم.

این ورزشکار نونهال خاطرنشان کرد: از پدر، مادر، هیات اسکواش آذربایجان‎‌غربی و همه کسانی که من را در راه یاری کردند تشکر می‌کنم / سایت باریش نیوز