ویژه های خبری

بنا به گزارش روابط روابط عمومي فدراسيون اسکواش ، دي وي دي هاي آموزشي 6 قسمتي آموزش اسکواش با همکاري شبکه تلويزيوني ورزش و هتل آراز و موسسه مهرسان با نظارت کميته آموزش فدراسيون  توليد شد.

اين دي وي دي آموزشي به زبان ساده فارسي ترجمه شده و مهارت هاي اسکواش را بخوبي و سهولت آموزش و به علاقمندان انتقال مي دهد.دي وي دي مذکور شامل 6 قسمت بوده و در نيمه دوم فروردين ماه 1399 به هيات هاي ورزشي استان ها براي بهره برداري ارسال مي شود تا به سازمان ها و نهادهاي مخاطب خصوصا مدارس که تفاهم نامه هاي مشترک بين هيات و سازمان ها منعقد شده ، و توزيع  و تکثير و مورد استفاده قرار گيرد .

شبکه ورزش ارتباط تنگاتنگي را از طريق نايب رييس با تشکيلات مرکزي اسکواش برقرار کرده است و مهندس شيعه و همکاران اين شبکه از علاقمندان مجموعه اسکواش و بخصوص ورزش پدل هستند.

موسسه مهرسان از شرکت هاي هولدينگ رافع و نخستين پرديس هنري فرهنگي ثبت شده جهان است  که با راه اندازي باشگاه فرهنگي هنري ورزشي مهرسان توانسته است ورزشکاران مستعد اسکواش بانوان را تحت حمايت خود در راستاي اهداف فدراسيون قرار دهدو مهندس رفيعيان مديرعامل آن عضو هيات رييسه فدراسيون اسکواش است.

هتل آراز در 6 کيلومتري نوشهر بين خط تلاقي جنگل و دريا در استان مازندران با 37 طبقه بلندترين سازه نوار ساحلي شمال ايران است که از شرکت هاي اقماري هولدينگ صنعتي کبير محسوب شده و از ويژگي هاي اين هتل اين است که از طبقه 18 به بالا در مه قرار دارد و نماينده اين هولدينگ مشاور جوان فدراسيون اسکواش است.

لگوي شبکه ورزش و لگوي هتل آراز و لگوي مهرسان در اين دي وي دي ها درج شده است.