ویژه های خبری

 همانطورکه میدانید  کشورهای جهان با بحران ویرس کرونا یا همان کویید 19 مواجه هستند و اصلی ترین خواسته مسئولین کشور از مردم عزیز این است که در خانه بمانند تا زنجیره انتقال ویروس متوقف و کنترل گردد. ماندن طولانی مدت در خانه باعث ایجاد شوک به سبک زندگی هم وطنان ما گردیده است و تاب آوری خانواده ها را برای حفظ قرنطینه خانگی به چالش می کشد و چنانچه این ایام با بی تحرکی سپری شود عوارض بعد از کرونا روحی و روانی خواهد بود . ماموریت جامعه ورزش در این روزهای پرخطر آن است تا با ارائه برنامه های ورزشی متنوع و متناسب با فضای خانه، آموزش های لازم جهت انجام فعالیت های ورزشی و همچنین معرفی رشته ورزشی  به خانواده های عزیز،ارائه نمایند.

کمیته فرهنگی با طرح این ایده و همکاری مجدانه مسئول رسانه های اجتماعی فدراسیون اسکواش ، خانم قدومی زاده نسبت به تولید محتوا اقدام نمود و مابقی کارها توسط آن کمیته پیگیری و اقدام شد که ادامه دارد.

قابل ذکر است که محتوا توسط ورزشکاران و مربیان ملی  فدراسیون تهیه گردیده است.

بدیهی است عملکرد اعضای فدراسیون که افسران سلامت و نشاط ملت عزیز ایران می باشند، سلامت هرچه بیشتر جامعه را رقم خواهد زد.

جا دارد از آقای سرخه مسوول کمیته فرهنگی ، خانم قدومی زاده مسوول کمیته رسانه های اجتماعی ، آقای ضیاالدینی سرمربی تیم های ملی ، علیرضا ناظم مسول کمیته استعدادیابی و تمامی اعضای تیم های ملی بانوان و مردان سپاس ویژه ای داشته باشیم.

علاقمندان می توانند به اینستاگرام فدراسیون اسکواش با نشانی squash.iran مراجعه نمایند و چنانچه در حین اجرای تمرینات خانگی سبک از فرزندان خود در سه ورزش راکتی پدل و راکتبال و اسکواش نماهنگ هایی کوتاه تهیه نمایندو به افراد یاد شده ارسال نمایند ، در دو صفحه مجازی فدراسیون و کمیته استعدادیابی به آدرس زیر به اشتراک گذاشته می شود..

squashtalents

squash.enghlab

برچسب ها :