ویژه های خبری

 عسل محمدي بازيکن رده سني کمتر از ۱۱ سال هيات اسکواش استان مرکزي با روابط عمومي اين هيات مصاحبه ايي انجام داده است که در ادامه مي خوانيد:

 
لطفا خودتان را معرفي کنيد؟
 عسل محمدي هستم،در تاريخ ۱۳۸۸/۳/۲۸ در شهر زيباي شيراز به دنيا آمدم.در حال حاضر ساکن اراک و محصل کلاس پنجم دبستان مي باشم.
از سن چه سني ورزش اسکواش را دنبال مي کنيد و نام مربي هاي خود را بگوييد:
ورزش اسکواش را در سن هشت سالگي در اراک شروع کردم و در مدت اين سه سال تحت نظر مربي هاي متعددي کار کرده ام.
اولين مربي ام که مرا به اسکواش علاقمند کرد،خانم خزائي بود.مربي هاي ديگر من خانم تجويدي، آقايان سپهر اعتمادپور و قاصدآبادي بودند.مدت کوتاهي نيز با آقاي مهدي محمد اهل کشور پاکستان تمرين کردم اما در حال حاضر مربي من آقاي سيد اميد حسيني مي باشد.
چه مقام هايي کسب کرده ايد؟
 بهمن ماه سال ۹۶ توانستم به نخستين مقام خارج از سطح استان خود در شهر قم که نفر اول رده سني کمتر از ۹ سال بود،دست پيدا کنم.سپس در سال ۹۷ همراه با تيم استان مرکزي مقام دوم تيمي مسابقات المپياد استعداد هاي برتر را کسب کردم.در سال ۹۸ نيز عنوان هاي دوم مسابقات بين المللي يزد جونيور،مقام دوم کشوري در تبريز،مقام سوم ايران جونيور و مقام اول مسابقات بين المللي اصفهان جونيور بدست را آوردم. همچنين در سطح استاني هم داراي مقام هاي متعدد مي باشم.
در مورد دعوت شدن به اردوي مستعدين توضيح دهيد:
 در سال ۹۷ به اردوي مستعدين کشور دعوت شدم که باعث افزايش انگيزه و کسب تجربه ارزشمند براي من در ادامه مسير شد.
سخن پاياني شما:
اميدوارم هرچه زودتر اين روزهاي سخت کرونايي تمام شود تا بتوانم دوستانم را ببينم و در کنار يکديگر ورزش کنيم چون در حال حاضر به صورت انفرادي و محدود تمرينات را انجام ميدهم. به همه مردم کشورم توصيه ميکنم با ماندن در خانه به کادر درماني کمک بيشتري کنند.
 در پايان نيز از تمام مربي هاي خوبم به خصوص آقاي حسيني،از خانم مائده عزيز محمدي دوست و همراهم در مسابقات و مسئولين هيات تشکر ميکنم.
همچنين جا دارد از زحمات خانواده عزيزم کمال قدرداني را داشته باشم و خداوند را شاکر هستم که پدر و مادري مهربان و دلسوز به من داده است.

برچسب ها :