ویژه های خبری

  مهدی قنبری رئیس هیات اسکواش هرمزگان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر همدلی و مواسات در شرایط به وجود آمده، اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم در حد توان از اقشار آسیب پذیر در این برهه خطیر دستگیری کنیم.

 
وی، اولویت و هدف از حضور هیات در این حرکت مردمی را شناسایی و حمایت از ورزشکاران نیازمند عنوان کرد و افزود: طبق کمیته بندی انجام شده برای هر کدام از کمیته‌ها شرح وظایفی تعیین شده تا برای دستیابی به اهداف این رزمایش گام برداشته شود.
 
قنبری یکی از اهداف اصلی ورود هیات اسکواش هرمزگان در این رزمایش را، افزایش حس نوع دوستی و همدلی ورزشکاران و خانواده‌های آنان با نیازمندان دانست و تصریح کرد: این هیات تمام تلاش خود را برای حضور موثر در رزمایش همدلی به کار بسته است و بحمدالله اکنون در نوزدهمین روز ماه رمضان، بسته‌های معیشتی به همت ورزشکاران و خانواده آنان تهیه شده و آماده توزیع است.
 
رئیس هیات ورزشی اسکواش هرمزگان از شهروندان خیر و خدا دوست استان به سبب مشارکت در این رزمایش بزرگ، قدردانی و اضافه کرد: اجرای رزمایش مواسات همدلی و کمک‌های مومنانه در راستای فرمایش رهبر معظم انقلاب با توجه به لزوم استمرار همدلی و مشارکت همه جانبه مردم و دستگاه‌های اجرایی تا شکست ویروس کرونا در این استان ادامه دارد.
 
قنبری، کاهش مشکلات معیشتی و اقتصادی ورزشکاران و جبران بخشی از اثرهای مخرب ویروس کرونا و افزایش تاب‌آوری جامعه با امدادرسانی معیشتی و کمک به نیازمندان و محرومان را از جمله اهداف اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه و همدلانه برای حفظ کرامت خانواده های نیازمند عنوان کرد. 
 
وی بیان داشت: بی شک نیاز اقتصادی، تنها بخشی از نیازهای اساسی خانواده‌های کم بضاعت است اما تامین آن می‌تواند گامی در راستای توجه به سایر نیازهای این افراد، مثل نیازمندی‌های فکری و فرهنگی باشد.