ویژه های خبری


به گزارش روابط عمومي فدراسيون اسکواش، عصر امروز چهارشنبه 31 ارديبهشت 99 همزمان با 26 ماه مبارک رمضان با حضور دکتر غلامرضا منتظري منتخب مردم گرگان و آق قلا در مجلس شوراي اسلامي ،مهندس قاسمعلي برزميني سرپرست اداره کل ورزش و جوانان و قاسم مارزلو معاون امور فرهنگي و جوانان استان اين اقدام ارزشمند صورت گرفت.

در اين مراسم دکتر منتظري با حضور در جمع ورزشکاران،  به سبب مشارکت فعال آنها در اين کار خير، اقدام ارزشمندقهرمانان با الگو گيري از مولاي متقيان امام عي (ع) را مورد تحسين قرارداد.
 
منتخب مردم گرگان و آق قلا ضمن بازديد از خانه اسکواش گرگان و شنيدن حرفهاي ورزشکاران و مربيان با اشاره به وجود قهرمانان ملي پوش در استان، توسعه اماکن ورزشي و زيرساختهاي ورزش اسکواش را ضروري دانست و حمايت خود را در اين زمينه اعلام نمود.

برزميني سرپرست اداره کل ورزش وجوانان نيز در رزمايش همدلي و مواسات قهرمانان اسکواش گفت: جامعه ورزش و جوانان استان بعد از دستور مقام معظم رهبري، به همت اهالي ورزش و جوانان با جلب مشارکت مردمي در شهرستان‌هاي استان خصوصا در گرگان و گنبد رزمايش مواسات و کمک مومنانه را به زيبايي به نمايش گذاشته اند و اقدام خودجوش ورزشکاران اسکواش نيز بسيار ارزشمند است.

گفتني است در اين مراسم ورزشکاراني چون، فرزاد شکوهي، اشکان اتحادي، غزال شرف پور، رضوان سادات نقيبي، نرگس سلطاني و ديانا مقري جمعا مبلغ بيست ميليون ريال و قرارگاه سلامت استان گلستان مبلغ هفت ميليون ريال جهت خريد اقلام کمک کردند.

برچسب ها :