ویژه های خبری

 به گزارش روابط عمومي هيات اسكواش استان لرستان ، دراین بازدید که با حضور منصور داودی نژاد رئیس ، مهرداد صالحی دبیر هیات وفرشید گله داری روابط عمومی هیات اسکواش وبه همت عبدالمجید کشوری مدیرکل، دکتر روشن پور رئیس اداره فرهنگی کلیه زندانها ، حمید دالوندمسئول تربیت بدنی زندانها، سعید احمدپور مسئول فرهنگی زندان مرکزی خرم اباد و نجف یوسفوند مربی ورزش زندان صورت پذیرفت طرفین پس از بازدید به بحث وتبادل نظر پیرامون بسط وگسترش ورزش اسکواش در زندانهاي استان  پرداختند.

رئیس هیت اسکواش لرستان در ابتدا ضمن قدردانی از فعالیت های فرهنگی و تربیتی زندان های استان ،شرایط لازم جهت ورود ورزش اسکواش به زندان ها فراهم شده است .

وی افزود: با توجه به دیواره اسکواش که در زمان هیات قبلی در سالن ورزشی زندان مرکزی نصب شده است تلاش می کنیم با امکانات محدودی که در اختیار داریم نسبت به پیشبرد اسکواش و علاقمندی عزیزان تمام تلاش خود را انجام دهیم ودر همین راستا تعدادی راکت وتوپ به عزیزان اهدا شد که در آینده نزدیک این امکانات بیشتر خواهد شد.

در ادامه دکتر روشن پور با اشاره به برنامه های مدون سازمانی در حوزه ورزش و تاکیدات مدیر کل زندانهای لرستان مبنی بر توسعه فعالیتهای ورزشی در زندانهای استان گفت: خوشبختانه ورزش جز برنامه اصلی و محوری در حوزه سلامت زندانیان است وهیات های ورزشی می توانند نقش بسیار مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی داشته باشند.

وي با تقدير از تعامل هيات اسكواش استان در ادوار گذشته ونگاه ويژه به گسترش اين رشته در ابعاد همگاني و قهرماني  در زندانهاي استان از رئيس جديد هيات اسكواش خواست اين تعامل ها تداوم داشته باشد .

در پایان وپس از توضیحات دالوند مدير تربيت بدني زندانهاي استان و گزارش کامل وي از اقدامات ورزشی زندانهای لرستان در سال جاری مقرر شد بزودی تفاهم نامه ای  ويژه بین هیات اسکواش لرستان و اداره کل زندانها برقرار شود تا پس از این هر دو طرف بتوانند در جهت اهداف مشترک همکاری داشته باشند. 

برچسب ها :