ویژه های خبری

✳جلسه هيات اسکواش گيلان روز سه شنبه مورخ 1399/09/04 با توجه به دستورالعمل ستاد ملي کرونا و بسته بودن اماکن ورزشي بصورت مجازي با حضور آقاي فرمند رييس هيات، خانم رضوي نائب رييس هيات، آقاي جوادي دبير هيات،خانم نژادصفري مسئول روابط عمومی و خانم ابراهیمی مسئول کميته فرهنگي و مربيان آقا و خانم برگزار شد.

دستور کار جلسه اعلام شده، شرکت بازيکنان هيات اسکواش گيلان در دومين دوره مسابقه مجازي اسکواش کشور و توليد محتوي آموزشي، ورزشي و فرهنگي توسط مربيان و بازيکنان هيات مطرح گرديد.

در ابتدا پس از اعلام حضور اعضاي جلسه،آقاي فرمند ضمن خوش آمدگويي به حاضرين جلسه، از آقاي جوادي دبير هيات خواستند که دستور کار جلسه را اعلام نمايند و جلسه بصورت رسمي آغاز شد.دبير هيات در خصوص شرکت در دومين دوره مسابقات مجازي اسکواش کشور از مربيان هيات خواستند بصورت مستقيم با بازيکنان از طريق تماس تلفني و فضاي مجازي تاکيد نمايند، تا با شرکت در اين مسابقات، موجب انگيزه و تلاش بيشتر در تمرينات داخل منزل شوند.

ايشان اشاره داشتند با توجه به تعطيلي سالن هاي ورزشي و دور بودن بازيکناني که با مربيان هيات تمرين داشتند، جهت حفظ آمادگي بدني، مهارتي و رواني مجموعه هيات بخصوص مربيان بابستي با ارائه يک برنامه مدون، اقدام به توليد محتوي ورزشي نمايند و مربيان هيات ضمن در اختيار قرار دادن تجربه  خود، بتوانند در اين شرايط خاص به آمادگي همه جانبه بازيکنان جوان کمک کنند.

در ادامه جلسه خانم اماني پور و خانم سمانه مهري از مربيان هيات در خصوص اولين دوره مسابقات مجازي اسکواش کشور، مواردي را بيان داشتند. در خصوص دومين دوره مسابقات اعلام کردند که با بازيکنان هيات هماهنگي هاي لازم صورت گرفته است.همچنين با استقبال از توليد محتوي، اعلام آمادگي خود را بيان داشتند.

مقرر شد از روز شنبه 8 آذر ماه با تشکيل کار گروه تخصصي و جمع آوري پروپوزال هاي پيشنهادي تمريني هر کدام از مربيان، پس از بررسي و تاييد نهائي و با توجه به دستور العمل تدوين شده داخلي، از روز چهارشنبه 12آذر ماه به توليد محتوي بپردازند.

شايان ذکر است در بخش اختياري هر کدام از مربيان و ورزشکاران مي توانند جدا از برنامه هاي ابلاغی، فعاليت هاي خود را تهيه و ارسال نمايند.

در پايان آقاي فرمند ضمن تشکر از اعضاي حاضر در جلسه و کلیه مربیان و داوران و دست اندرکاران اسکواش در استان  به اين نکته اشاره داشتند که یکی از ملاک های اززيابي فصلي مربيان حضور فعال در دو موضوع مطرح شده مي باشد

برچسب ها :