ویژه های خبری

دکترسیفی مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با حضور در کورت شهید شمسی پور از رییس ، مربی و دو بازیکن هیات اسکواش استان برای کسب رتبه دوم کشوری در ارزیابی فدراسیون اسکواش و دو رتبه اول و دوم  بازیکنان اسکواش همدان در مسابقات مجازی اسکواش کشور تقدیر کرد.
دکتر سیفی در این دیدار گفت:
اسکواش همدان در این چندماه بدون حاشیه و با برنامه ریزی خوب در مسیر پیشرفت است و موفقیت های این هیات می تواند برای بقیه هیات های ورزشی یک الگو باشد .
مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت :وجود جوانان و نوجوانان علاقمند در این هیات نوید آینده خوب برای اسکواش استان همدان است و اداره کل ورزش و جوانان استان از این هیات حمایت می کند تا به موفقیت های بیشتری برسد .
ربانی مهر رئیس هیات اسکواش استان در این دیدار ضمن تقدیر از حضور مدیر کل ورزش  و جوانان استان در این برنامه گفت : اسکواش استان همدان با وحدت و همدلی و یک برنامه ریزی خوب در مسیر پیشرفت قراردارد و در آخرین ارزیابی فدراسیون ، اسکواش استان همدان بعد از تهران رتبه دوم کشور را کسب کرد .
رئیس هیات اسکواش استان همدان گفت : آجوزش و استعدادیابی  از برنامه های اولویت دار هیات اسکواش استان همدان است  و دو بازیکن اسکواش استان همدان به نان های امیرصالح نصرتی و محمد مهدی دواتگر  در مسابقات مجازی اسکواش کشور در گروه سنی آزاد رتبه اول و دوم را کسب کردند .
ربانی مهر گفت : هر هفته خبر های خوبی برای اسکواش استان همدان داریم. 
در پایان این برنامه از  نصرتی و دواتگر دو بازیکن اسکواش  و جلال محمودی  مربی و به خوش رئیس هیات شهرستان برای موفقیت در مسابقات مجازی اسکواش کشور تقدیر شد .

برچسب ها :