ویژه های خبری

به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش استان چهارمحال وبختیاری،  در سالن جلسات اداره ورزش و جوانان نشست دو هیات اسکواش استان و شهرستان فارسان برگزار شد.

 
در این نشست آرش  محمدی نافچی رئیس هیات اسکواش استان ضمن تبریک انتصاب بابک نصیری به عنوان رئیس هیات شهرستان فارسان و خوش آمدگویی به ایشان و هیات همراه اظهار داشت همانگونه که توانستیم در مدت زمان کم پیشرفت چشمگیری در هیات استان داشته باشیم ،امیدواریم در شهرستان فارسان نیز با توجه به انتخاب اشخاص کارآمد و تجربیات ارزشمندشان نیز شاهد موفقیت و پیشرفت چشم گیر باشیم، ایشان همچنان اضافه کردند: هیات استان در همه ی مراحل حامی و حمایتگر این هیات می باشد.
 
در ادامه بابک نصیری رئیس هیات فارسان ضمن معرفی اعضای هیات ابراز خرسندی کردند و از طرح ها و برنامه های کاربردی خود صحبت کردند. وی افزود در این مدت پیگیر کارهای اداری و ثبتی هیات بودیم و توانستیم چارت خود را با قدرت و دقت، مشخص کنیم و انشالله در گیر گرفتن سالن برای تمرینات وافتتاحیه ی ورزش اسکواش در شهرستان فارسان هستیم و در روزهای آینده گرفتن زمین اختصاصی برای ساخت کورت نیز در روند برنامه هایمان می باشد.
آرش محمدی نافچی رئیس هیات اسکواش استان در پی اشنایی با اعضای هیات فارسان، از بابک نصیری جهت انتخاب افراد کاردان و شایسته در چارت هیات، تقدیر و تشکر کرد.
 
در آخر دیگر اعضای این دو هیات با هم به تبادل نظر و پیشنهادات برای پیشبرد اهداف ورزش اسکواش پرداختند.