ویژه های خبری

به گزارش روابط عمومی هیات اسکواش استان گلستان، در پی تفاهم نامه فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران و وزارت نیرو به منظور توسعه ورزش اسکواش بویژه در بعد همگانی در سراسر کشور جلسه ای ما بین ابوالفضل مزرئی سرپرست هیات اسکواش استان گلستان و اسکندری دبیر هیات ورزش صنعت آب و برق گلستان برگزارشد.

مزرئی هدف این جلسه را ایجاد هماهنگی بیشتر با وزارت نیرو، استفاده از پتانسیل طرفین در توسعه ورزش اسکواش، بررسی انتظارات طرفین و پیداکردن راهکارهای ایجاد همکاری بیشتر در توسعه این ورزش مفرح عنوان نمود.

در خلل این جلسه تماسی تلفنی با مهندس حسین زاده رییس شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو گرفته شد، مهندس حسین زاده بیان داشتند بر اساس توافق به عمل آمده با فدراسیون اسکواش برنامه ریزی کرده ایم تا بتوانیم با فراهم آوردن فضای مناسب، آموزش همکاران و خانواده آنان بویژه فرزندان و همکاران در راستای توسعه این ورزش مفرح و جذاب اسکواش در بعد همگانی قدم برداریم، وی همچنین تاکید نمود در صورت همکاری بیشتر فدراسیون و هیات های اسکواش، وزارت نیرو نیز به منظور ترویج اسکواش در مناسبت های مختلف(هفته دولت، دهه مبارک فجر و ....) ، این ورزش را همانند سایر مسابقات ( فوتسال، والیبال) در برنامه های خود بگنجاند.

مزرئی سرپرست هیات اسکواش گلستان نیز قول مساعد دادند که هیات اسکواش گلستان به تبعیت از فدراسیون اسکواش هم در بعد سخت افزاری( سالن)، و هم در بعد نرم افزاری ( مربی، داور، آموزش) کاملا در این راستا همکاری خواهند نمود.

اسکندری دبیر هیات ورزش صنعت آب وبرق نیز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه اظهار داشت، ما آمادگی کامل داریم تا در راستای توسعه بعد همگانی ورزش بویژه رشته جذاب و مفرح اسکواش گام برداریم و از تمام توان در این خصوص استفاده خواهیم کرد.

سرپرست هیات اسکواش در خاتمه انعقاد این تفاهم نامه را، اقدامی هوشمندانه و گامی بزرگ در توسعه ورزش اسکواش عنوان کرد و ضمن تقدیر و تشکر از ریاست محترم فدراسیون اظهار امیدواری نمود که با توسعه ورزش اسکواش در بعد  همگانی قطعا در بعد قهرمانی نیز به لطف خدا شاهد ظهور چهره های جدید خواهیم بود.

برچسب ها :