ویژه های خبری

۱_ لطفا خودتان را به صورت کامل معرفی کنید

به نام خدا اینجانب محمدعلی قرشی کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی و تغذیه ورزش در حال حاضر مسئول امور باشگاه های اداره ورزش و جوانان می باشم. چند مورد از مسئولیت های ديگري که قبلا در ورزش داشتم و دارم بدین‌ شرح می باشد: مربی تیم اسکواش دانشگاه یزد در سال ۸۳، رئیس کمیته طناب زنی هیئت ورزش های همگانی از سال ۱۳۸۶ تا سال ۱۳۹۷، رئیس هیئت بدمينتون شهرستان اشکذر از سال ۱۳۹۶ و همچنین مسئول کمیته توسعه اسکواش استان و مربی فعلی اسکواش استان و شهرستان یزد می باشم

 

۲_ مقامهایی که تا کنون کسب نمودید

عضو تیم ملی بزرگسالان اسکواش ایران به مدت چهارسال(از سال ۸۱ الی ۸۴)، مقام اولی جدول پلیت مسابقات بین المللي دهه مبارک فجر(کیش)، دو مقام سومی انفرادی بزرگسالان مسابقات آزاد قهرمانی کشور (تهران)، مقام اولی تیمی مسابقات قهرمانی کشور جام مرصاد(کرمانشاه)، مقام دوم تیمی بزرگسالان مسابقات قهرمانی کشور(گرگان)، مقام سوم تیمی مسابقات قهرمانی کشور بزرگسالان(یزد) و دو مقام کشوری هم در سال ۷۷ در رشته بدمينتون دارم(زمانی که هنوز اسکواش به یزد نیامده بود).

3_ نظر شما در مورد کمیته همگانی چیست؟

به نظرم در کمیته توسعه همگانی هرچقدر هم کار بکنیم باز هم جا برای کار کردن هست به شرط اینکه هرکس بعنوان مسئول کمیته توسعه قبول مسئولیت میکند واقعا اهل کار باشد، همچنین حمایت مسئولین باعث قوت قلب و ادامه روند فعالیت او خواهد شد.

 

4_اهدافتان را در کمیته به صورت مختصر توضیح دهید.

در جلساتی که تا این لحظه با مسئولین هیئت اسکواش استان و برخی ارگان ها داشتیم سعی بر این هست کورت های اسکواشی که در پارک ارکیده، بوستان ورزش و اداره کل زندان ها تعطیل یا تغییر کاربری شده مجددا جهت امر آموزش و شناساندن اسکواش به اقشار مختلف مردم احیاء شود. دوم اینکه با عقد تفاهم نامه با ادارات و ارگان های مختلفی مثل تربیت بدنی آموزش و پرورش، تربیت بدنی سپاه، بسیج ورزشکاران، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، ادارات دولتی و خصوصی، اسکواش را هر چه بیشتر به جوامع هدف شناسانده و با افزایش کمی تعداد ورزشکاران باعث رقابت بیشتر و در نتیجه کشف و استخراج استعدادهای بیشتری به منظور کار در بعد قهرمانی شویم. نکته بعد اینکه با توکل به خدا در نظر داریم در صورت امکان با جذب اسپانسر و تامین منابع مالی، نسبت به احداث چند کورت اسکواش در مناطقی از استان و شهرستان که هنوز با این رشته جذاب آشنایی ندارند اسکواش را به آن مناطق معرفی کنیم .

با آرزوی توفیق