پسران قهرمان دومین دوره مسابقات بین المللی گرگان جونیور مشخص شدند

پسران قهرمان دومین دوره مسابقات بین المللی گرگان جونیور مشخص شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون اسکواش، دومین دوره مسابقات بین المللی گرگان جونیور در بخش پسران با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

بر این اساس، در رده سنی کمتر از ۱۱ سال، مقام اول به امیر عطا محجل فرید ازآذربایجان شرقی رسید، مصطفی احراری از خراسان جنوبی به مقام دومی دست یافت و مقام سوم مشترک نصیب محمد رادین عبدالهی از خراسان جنوبی و امیر حسن نظری از کرمانشاه شد.

در رده سنی کمتر از ۱۳ سال، امیر رضا الوانساز از یزد اول شد، مقام دوم نصیب سامیار صفری شد، و امیر مهدی خراشادی زاده از خراسان جنوبی و آرین عباسی از مرکزی به طور مشترک بر سکوی سوم ایستادند.

عنوان قهرمانی در رده سنی کمتر از ۱۵ سال به علی رحیمی کاری از آذربایجان شرقی رسید، یوسف قرشی از یزد دوم شد، و مقام سوم مشترک به آریا عمودی نژاد از تهران و رایان گلابیان از تهران رسید.

مقام اول این رقابت ها در رده سنی کمتر از ۱۷ سال پسران توسط صالح آخانی از مرکزی کسب شد، باربد چاوشی از گیلان دوم، و آرین جعفر طیار از گیلان و فرزاد حق خواه از خراسان جنوبی سوم مشترک شدند.

همچنین در رده سنی کمتر از ۱۹ سال پسران هم، محمد چنگانیان از اصفهان اول، عرفان مهدی پور از یزد دوم شد، و عنوان سوم مشترک به امیرحسین رضا زاده از خوزستان و سید مبین سیدان از یزد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *