رقابت بازیکنان دختر ۱۹ استان در گرگان

بازیکنان ۱۹ استان در مسابقات قهرمانی کشور دختران گرگان با هم به رقابت میپردازند

رضوان نقیبی سرپرست فنی مسابقات قهرمانی اسکواش دختران کشور در رده سنی کمتر از ۱۷ و ۱۹ سال گرگان در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون اسکواش گفت: مسابقات قهرمانی اسکواش دختران کشور در رده سنی کمتر از ۱۷ و ۱۹ سال با حضور ۵۷ بازیکن از تاریخ ۱۷ الی ۱۹ مرداد ماه به میزبانی خانه اسکواش گرگان برگزار می شود.

وی ادامه داد: این مسابقات در رده سنی کمتر از ۱۷ سال با حضور ۳۱ بازیکن و در رده سنی کمتر از ۱۹ سال با حضور ۲۶ ورزشکار  از استانهای گلستان، گیلان ، مرکزی ، فارس ، خوزستان ، آذربایجان شرقی ، البرز ، تهران ، کرمانشاه، خراسان جنوبی، یزد ، اصفهان ، کرمان و کیش برگزار میشود.

نقیبی افزود: عصر امروز قرعه کشی مسابقات با حضور نایب رییس هیات اسکواش استان گلستان، و نماینده تیم های شرکت کننده انجام و رقابت ها در هر رده سنی به صورت جدول ۳۲ نفره و تک حذفی و دور اول پلیت برگزار خواهد شد.

رضوان نقیبی سرپرست فنی مسابقات قهرمانی اسکواش دختران کشور در رده سنی کمتر از ۱۷ و ۱۹ سال در پایان خاطر نشان کرد: در این مسابقات خانم نازلی امانی پور ناظر فدراسیون، خانم نجمه سادات کاشفی سرداور مسابقات بوده که به همراه داوران که قضاوت مسابقات را برعهده دارند کادر اجرایی مسابقات را تشکیل میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *