معرفی 20 ورزشکار مسابقات اسکواش همدان

ربانی مهر رئیس هیئت اسکواش استان همدان گفت: ۲۰ ورزشکار برتر برتر مسابقات اسکواش سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت شهید شمسی‌پور و شهید محمود شهبازی بعد از دو ماه برگزاری مسابقه معرفی شدند.
ربانی‌مهر با اشاره به معرفی برترین‌های مسابقات اسکواش اظهار کرد: هر ساله یک دوره مسابقات اسکواش به مناسبت آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت شهیدان علیرضا شمسی‌پور و شهید محمود شهبازی در خرداد ماه برگزار می‌شود.
وی افزود: این مسابقات در ۷ رده‌سنی و در دو بخش دختران و پسران امسال نیز برگزار شد.
رئیس هیئت اسکواش استان همدان با اشاره به نتایج این مسابقات گفت: در بخش آقایان رده‌سنی آزاد امیرصالح نصرتی، آرشام بابکیان اول و دوم شدند همچنین رنجبر گل و چهاردولی مشترکا در جایگاه سوم قرار گرفتند.
ربانی‌مهر خاطرنشان کرد: در بخش پسران کمتر از ۱۱ سال بارمان بهمن‌پور، پرهام بیگ‌محمدی به ترتیب اول و دوم و سامیار بیات و امیرعلی بهرامی مشترکا سوم شدند، همچنین در پسران کمتر از ۱۳ سال آریا عباس‌بیگی و محمدطاها زارعی اول و دوم شدند.
وی با اشاره به نتایج بخش دختران بیان کرد: در بخش دختران کمتر از ۱۱ سال ملانی قاسمی در جایگاه نخست، در کمتر از ۱۳ سال محیا امیری مقام اول و در رده‌سنی زیر ۱۹ سال نسترن صفی، پارمیس یعقوبی در جایگاه‌های اول و دوم قرار گرفتند.
رئیس هیئت اسکواش استان همدان عنوان کرد: در رده‌سنی بالای ۳۰ سال نیز سحر یگانه، نفیسه حسامی اول و دوم و عاطفه صالحی و زینب عزیزی به طور مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.
وی با اشاره به رشد و توسعه اسکواش استان همدان گفت: امروز اسکواش استان همدان در بین تمامی استان‌های کشور طبق ارزیابی فدراسیون در جایگاه پنجم قرار دارد.
ربانی‌مهر افزود: بدون شک با تکمیل ۳ کورت بین‌المللی اسکواش همدان می‌توانیم بیش از پیش در جهت رشد و توسعه و قهرمان‌پروری قدم برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *