نمره قبولی به عملکرد تیم ملی زنان/ ابقای رمضانی در سمت مربی تیم ملی اسکواش زنان

با نظر مثبت فدراسیون، الهام رمضانی یکسال دیگر به عنوان مربی تیم ملی اسکواش زنان به کار خود ادامه خواهد داد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون اسکواش، نشست الهام رمضانی مربی تیم ملی و امیر عزیزی پور رییس فدراسیون اسکواش به همراه دبیرکل و مدیر تیمهای ملی برای بررسی عملکرد تیم های ملی ایران در رقابتهای اسکواش قهرمانی آسیا برگزار شد.

ابتدا عملکرد تیم ملی اسکواش زنان ایران مورد بررسی و آنالیز قرار گرفت. در این جلسه الهام رمضانی مربی تیم ملی اسکواش زنان گزارش خود را درباره علمکرد دختران ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا در دالیان چین را ارائه داد و پس از بحث و بررسی در نهایت مورد تایید فدراسیون قرار گرفت.


بدین ترتیب با نظر مثبت رییس فدراسیون ، حکم الهام رمضانی به عنوان مربی تیم ملی اسکواش زنان به مدت یک سال دیگر تمدید شد تا رمضانی همچنان هدایت تیم دختران ایران را برای رویدادهای آتی در اختیار داشته باشد.

گفتنی است که رمضانی قریب به یک سال و نیم است که هدایت تیم اسکواش زنان ایران را بر عهده دارد و با یک برنامه ریزی مناسب و اصولی یک پوست اندازی و تغییر نسل در تیم ملی اسکواش زنان ایران انجام داده.

به گونه ای که در رقابتهای اسکواش قهرمانی آسیا در چین بیش 50 درصد نفرات اعزامی از تیم های پایه و جوانان بودند. تیم ملی اسکواش زنان ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا در چین با این ترکیب نونوار و جوان شده در جایگاه ششم آسیا ایستاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *